thisisnoizy

thisisnoizy
30  1 087 497 486
instagram.com/noizy
www.illyrianbloodline.com

Βίντεο

Σχόλια

 • Sumën ta luj paj paj

  Sebastjan ZavalinaSebastjan ZavalinaΠριν 15 ώρες
 • O nojzi dh une jame me origjine nga Vlora

  Monda SemaMonda SemaΠριν 16 ώρες
 • bravo

  Sebastjan ZavalinaSebastjan ZavalinaΠριν 16 ώρες
 • NOYZI bos is cool. 🇦🇱👌

  Lali LaliLali LaliΠριν 17 ώρες
 • Super kenge

  Haskaj PaliHaskaj PaliΠριν 17 ώρες
 • Ke fanca mut

  Yshd BegeittYshd BegeittΠριν 17 ώρες
 • 💰💰💰💰💰💰💰✅✅✅✅✅

  Ldjon CodaLdjon CodaΠριν 18 ώρες
 • O boss

  Ldjon CodaLdjon CodaΠριν 18 ώρες
 • O king

  Ldjon CodaLdjon CodaΠριν 18 ώρες
 • Otr 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 BB4F 🔥🔥👑👑👑👑

  Roland YzajRoland YzajΠριν 18 ώρες
 • 💮💗🌟🌠💙👙🎄✨🌠✈💮✈🎋💮✈💮👙💙💙🌙👙 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Julius MadrowJulius MadrowΠριν 20 ώρες
 • Lugines se motit me kallxu kush jan ma tfortit

  Megan MuratiMegan MuratiΠριν 21 ώρα
 • Just released like what 5 songs in a month. Dudes 🔥🔥. Varrosi got the best lyrics.

  mikoy huiomikoy huioΠριν 22 ώρες
 • A ju merr malli per ex😞💔

  ErjonyErjonyΠριν 23 ώρες
 • Cmon g 🔥🔥🔥

  Alex MucobegaAlex MucobegaΠριν ημέρα
 • Thash mutin moto Lakes juu 🤣🤣

  Eneda GogoliEneda GogoliΠριν ημέρα
 • 0% Girls 0% Cash 0% Cars 100% RAP ❤️

  Elton GjataElton GjataΠριν ημέρα
 • zini zin

  Gamingplay01Gamingplay01Πριν ημέρα
 • Fire 🔥 🔥

  Ina.lyricssIna.lyricssΠριν ημέρα
 • nga i kam fieraket

  elona gropaelona gropaΠριν ημέρα
  • 🔥😍😍😍🔥

   mikoy huiomikoy huioΠριν 22 ώρες
 • Lil Koli e ka kill krejt bitin e ka djeg

  D LD LΠριν ημέρα
 • a ka 2021 o bisha ❤️

  Albania nwAlbania nwΠριν ημέρα
 • 2021???

  DalipDalipΠριν ημέρα
 • 2021 ????

  mc klan pubgmc klan pubgΠριν ημέρα
 • Kenga me e bukur e kesaj vere🥰🥰

  Zamira HysaZamira HysaΠριν ημέρα
 • OTR forever🔥🔥

  aleksandra progmialeksandra progmiΠριν ημέρα
 • $🤴🤴🤴€

  Fjordi CanaliajFjordi CanaliajΠριν ημέρα
 • 2021akoma ktu

  Orgest SelimajOrgest SelimajΠριν ημέρα
 • Pjesa e fundit duket sikur eshte ber ne Tottenham

  Nevila VilaNevila VilaΠριν ημέρα
 • Beautiful ladys si ju nuk ka gjith bota sido qe tken shku punet un per ju do behem copa❣❣

  Elisa LimaniElisa LimaniΠριν ημέρα
 • Hajni karin nojzit ju qe e keni inat😨😧😉

  Agjelos footballAgjelos footballΠριν ημέρα
 • Wer ist auch hier nach Rafs comback🔥🔥

  Julian SbgJulian SbgΠριν ημέρα
 • WRDHA UN O BOSI

  Ani BakalliAni BakalliΠριν ημέρα
 • :) hxxh,,jxxjxxzxxxxxzxxxzzzxzxzzxxcX

  Eduartbushi123 Eduartbushi000Eduartbushi123 Eduartbushi000Πριν ημέρα
 • Kkioiiiiiuoui

  Eduartbushi123 Eduartbushi000Eduartbushi123 Eduartbushi000Πριν ημέρα
 • 1:13 i rritun n'emigrim tash jom kthy prap n'shpi 🇦🇱🇽🇰🇨🇵💥

  Gr1VU02 KosovoGr1VU02 KosovoΠριν ημέρα
 • Das klingt übersteuert... O_o

  Wild ÖrbWild ÖrbΠριν ημέρα
 • Kush e dëgjon akoma 2021

  Eno ZdravaEno ZdravaΠριν ημέρα
 • Ec aty i modh je otr for lifeeeeee

  Paulo HametiPaulo HametiΠριν ημέρα
 • Koli is back

  Albin HusejniAlbin HusejniΠριν ημέρα
 • 24 korrik 2021

  Lushaj FatmirLushaj FatmirΠριν ημέρα
 • Jemi në vitin 2021 dhe unë vazhdoj e dëgjoj për atë zot nostalgji 😊

  Denisa GamingDenisa GamingΠριν ημέρα
 • 😈

  Thoma GjoshajThoma GjoshajΠριν ημέρα
 • 😈😈😈😈🥶🥶🥶🥶🥶

  Thoma GjoshajThoma GjoshajΠριν ημέρα
 • 2021 Hala Hit💪💥

  ShanksShanksΠριν ημέρα
 • Noizy je shum i fort.bosi i repit

  Emin FazliuEmin FazliuΠριν ημέρα
 • RRESPEKT OTR👌

  $$$SML$$$SMLΠριν ημέρα
 • E kam ngju sa ka dal

  GamingwithLKGamingwithLKΠριν ημέρα
 • qr shkoj burri 40 vjec ju bo goca per tmartu hala thot ajdeni te lagja

  denis turjadenis turjaΠριν ημέρα
 • HIT HIT🇦🇱💯

  KRIMINELI_SEROVESKRIMINELI_SEROVESΠριν ημέρα
 • 2021? 👑OTR👑🤬

  Noizy GangNoizy GangΠριν ημέρα
 • E degjon njeri? ❤

  Alesaahh💘🌙Alesaahh💘🌙Πριν ημέρα
 • Just released like what 5 songs in a month. Dudes 🔥🔥. Varrosi got the best lyrics.

  niduoe streniduoe streΠριν ημέρα
 • Hahah ka kopju pak elain💪🏻

  sᴛ   ᴅɪᴛᴄᴇɴᴢᴏsᴛ ᴅɪᴛᴄᴇɴᴢᴏΠριν ημέρα
 • 🔥😍😍😍🔥

  Paolo QarrajPaolo QarrajΠριν ημέρα
 • imdsorryformazn boss

  Dj ببDj ببΠριν ημέρα
 • Qfar epoke u kan qija nanen vitet me te bukura

  Gamingplay01Gamingplay01Πριν ημέρα
 • T THIRI PRINCESH MIDIS KEJT MILETIT 💜

  Gamingplay01Gamingplay01Πριν ημέρα
 • Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It's all love though sonte si dihet, Jom n'qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n'max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses'shem adresa e sakt, Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2: Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

  Versuri în comentariiVersuri în comentariiΠριν ημέρα
 • Rigels rajku

  muzikat e leartitmuzikat e leartitΠριν ημέρα
 • L

  Aferdita blloshmiAferdita blloshmiΠριν ημέρα
 • ✌🇦🇱🇦🇱👑2021

  Orgito BekteshiOrgito BekteshiΠριν ημέρα
 • 2021?🔥🔥

  GX LargimGX LargimΠριν ημέρα
 • Super 🇦🇱🇦🇱

  Muca EntelaMuca EntelaΠριν ημέρα
 • 👑👑2021

  Orgito BekteshiOrgito BekteshiΠριν ημέρα
 • Bravo super 👊🤩

  Buba PesnetBuba PesnetΠριν ημέρα
 • MALI G BOBE ESHTE O ZEMRA

  FF GANGSTA FF GANGSTA Πριν ημέρα
 • OTR4LIFE👑👌

  LilRudeBoyLilRudeBoyΠριν ημέρα
 • Die hätten gzuz ruhig auch die anderen beiden parts geben können.

  jajaCoCoJambojajaCoCoJamboΠριν ημέρα
 • Cili ju pelqen noizy like stresi coment

  Enrik KukajEnrik KukajΠριν ημέρα
 • ♥️🇦🇱👌

  RigersRigersΠριν ημέρα