Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗹𝗲𝗮 𝗛𝘂𝘁𝗮 - 𝗗𝗶𝗸𝗲 𝗦𝗶 𝗧𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔, 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔 :
Instagram ► kleahuta

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ \u0026 © ELGIT DODA \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Κατεβάστε

προβολές
675,826

Σχόλια

 • ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

  Elgit DodaElgit DodaΠριν μήνα
  • E bukur. E mencur. Nuse Mati.... Aty ku fillon Kombi.. Suksese 🇦🇱🌻

   Blu AlbaniaBlu AlbaniaΠριν 23 ημέρες
  • ⁰⁰

   Shqipe GjorllakuShqipe GjorllakuΠριν μήνα
  • ERTi MyRtAj

   Erti MyrtajErti MyrtajΠριν μήνα
  • Love from Germany, India ...🎉🔥

   Sunny George AbhilSunny George AbhilΠριν μήνα
  • Klea Bravo

   Erti MyrtajErti MyrtajΠριν μήνα
 • Such a sweet song and melody! It makes you feel like yearning about smth.that I can't really pinpoint.... Loved the scenery, no people, just nature and a girl - dreamy.....

  Liljana SufajLiljana SufajΠριν 8 ημέρες
 • ⭐️⭐️⭐️⭐️

  Katerina ZonjaKaterina ZonjaΠριν 11 ημέρες
 • Shume e mire je!!!👒👒👒

  Monda DokuMonda DokuΠριν 13 ημέρες
 • Sa me pelqen Klea, eshte shum femer serioze dhe familjare, ESHTE FEMER TAMEM ME KEMBE NE TOKE, jo si Te tjerat sikur kan kapur qiellin me dore pa pasur asnje talent

  Lerdian TrokaLerdian TrokaΠριν 14 ημέρες
 • mund te thuash me plot gojen qe klea eshte nje vajze e mire

  ermal merkajermal merkajΠριν 14 ημέρες
 • bravo klea bravo👏

  ermal merkajermal merkajΠριν 14 ημέρες
 • Kjo eshte super kenge si nuk ka shume ndjekesh?!!🥰🥰🥰😍😍😍😍

  Eva RriskaEva RriskaΠριν 15 ημέρες
 • Si Kleopatra po duket si në filma shum e bukur

  Dritki _Dritki _Πριν 24 ημέρες
 • ❤️❤️❤️👍🏻👍🏻

  Leyla NuralievaLeyla NuralievaΠριν 25 ημέρες
 • Natyre Permeti me zerin e embel e te qete te Kleas kombinim perfekt relax shpirteror dhe viziv bravo bravo super 🔥🔥🌞🌞

  keiraSofia KaratikeiraSofia KaratiΠριν 26 ημέρες
 • Shume e bukur Klea.Je nje artiste e kompletuar.Ze melodioz i embel. Te perqafoj.Urime.. ..💖🙋‍♀️💐👏👏👏👏💋

  Henkela CelikuHenkela CelikuΠριν 28 ημέρες
 • Definitivisht PERLË !!!

  Peter JohnssenPeter JohnssenΠριν 29 ημέρες
 • Ti zemer po qe ke qef tet shohen natyrale je shum e bukur lum shqiperia qe te ka shum e bukur kenga❣️

  Ersa ErsaErsa ErsaΠριν 29 ημέρες
 • O zot sa e bukur klea natyrale bravo lumi nena si te ka ber e lumi elgiti si te ka mar ty je ylllll qendro ashtu klea zoti te rujt ty edhe djalin 😘🤔

  endri bibaendri bibaΠριν μήνα
 • Klea si pocahontas 🌼🌼🌼

  Mira LikaMira LikaΠριν μήνα
 • 🍒🍒🍒🍒

  Arjana GjonajArjana GjonajΠριν μήνα
 • Shume shume e bukur

  Eljona BrokajEljona BrokajΠριν μήνα
 • Sa këngë e bukur të kënaq shpirtin 🥰🥰

  Naze NazeNaze NazeΠριν μήνα
 • Shembull për femrën shqiptare!!! E vetmja që do ja jepja si shembull vajzës time për t'a ndjekur!!! Urime pa fund!!!❤️

  Jetgjat MetaJetgjat MetaΠριν μήνα
 • Bukuri natyralee Djale me fat Elgiti 🥰💗

  LogosLogosΠριν μήνα
  • Po,te dy me fat per njeri tjetrin

   Inter MondialeInter MondialeΠριν μήνα
 • Vajze e kompletuar ; e talentuar e zgjuar 👍😘

  Teuta CelaTeuta CelaΠριν μήνα
 • Fustani shume i hapur, me cizme sikur nuk shkojne, kenga shume e bukur, suksese

  nicknickΠριν μήνα
 • Super keng e melodia spettacolare 😘😘😘😘gjithashtu elleti rrusho shum ebukur

  lupo Manarolupo ManaroΠριν μήνα
 • جيل جدا احساس مترف

  مصطفى ابن الانبارمصطفى ابن الانبارΠριν μήνα
 • E pakrahasueshme

  Klevisa SeitllariKlevisa SeitllariΠριν μήνα
 • SHUME KENG E BUKUR. SA PER THJESHTESIN E VLERSONI PASI TE KET MAR PAK FAM, I SHKON GJOKSI NGA NR 2 TE 5. DHE BUZET 3 PELLEMB. SI KAN BER TE GJITH NE SHQIPERI.SHPRESOJ TE VAZHDOSH KSHU

  ❤F❤L❤F❤❤F❤L❤F❤Πριν μήνα
 • ,🇹🇷🇵🇸👮👮

  besiana annabesiana annaΠριν μήνα
 • Super ⭐💘 ze i bembel

  f🙏🙏🙏f🙏🙏🙏Πριν μήνα
 • Femra me e bukur shqiptare.

  Manou FirmoManou FirmoΠριν μήνα
 • Shume e realizuar kenga. Rrenqeth

  March CharmMarch CharmΠριν μήνα
 • Shm keng e bukur😍😇

  Anisa NisaAnisa NisaΠριν μήνα
 • 🌟🌟🌟🌟🌟💖🙏

  Shqiponja MehmetiShqiponja MehmetiΠριν μήνα
 • Klea yll yll zeri kenga fantastike ⭐⭐

  canaj aidacanaj aidaΠριν μήνα
 • Ja paska nxi jeten me autotune 😬

  elena elenaelena elenaΠριν μήνα
 • Shum femer e bukur yll zeri dhe kenga fntstike bravo klea ⭐😘😘

  Bedi LilaBedi LilaΠριν μήνα
 • Klea ise Thea

  Margarita ThatcherMargarita ThatcherΠριν μήνα
 • Shikimi i sajj💕🤤🥺 suksese pafund dashuri🤍🥺😍👅

  Orgesa LitaOrgesa LitaΠριν μήνα
 • Brava, je e mrekullushme ti dhe zeri i yt !!

  Laura soleLaura soleΠριν μήνα
 • 💓💓

  Gerta💫Gerta💫Πριν μήνα
 • 2 fjal ka gjithe kjo kenga...perserit 100 her na lodhi🤦‍♂️

  Alden JonaAlden JonaΠριν μήνα
 • Kenge e bukur 😍😍

  Maria TitiMaria TitiΠριν μήνα
 • Me ne fund nje artiste nje kengetare pa silikon 👍😍

  Amelia BrataAmelia BrataΠριν μήνα
 • A me duket mua apo eshte kolonja ne videoclip

  pa emerpa emerΠριν μήνα
  • permeti

   Anny AnnyAnny AnnyΠριν μήνα
 • E perkryer ne te gjitha aspektet⭐

  Antigone RamajAntigone RamajΠριν μήνα
 • Nje femer e bukur natural nje engjell elgit je me fat ju uroj vetem t mira e kesaj bote 🥰

  Paola BletaPaola BletaΠριν μήνα
 • Klea esht princesh o lali

  icydomoicydomoΠριν μήνα
 • Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente

  Xh. DardaneXh. DardaneΠριν μήνα
 • Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊

  Xheni BeshelloXheni BeshelloΠριν μήνα
 • Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt

  Xheni BeshelloXheni BeshelloΠριν μήνα
 • Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshem, ke qef ta shohesh😍😍

  Ela DervishiEla DervishiΠριν μήνα
 • Kang relaksuse..tlumt

  bb4live interbb4live interΠριν μήνα
 • Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟

  Klodjana GjikoKlodjana GjikoΠριν μήνα
 • Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty

  Rama BajramRama BajramΠριν μήνα
 • Super kengeeee❤️😘 urime

  Elena HoxhaElena HoxhaΠριν μήνα
 • gladiator's scene vibes on the first part of this clip

  Keti VKeti VΠριν μήνα
 • 🙌🏼💚🇧🇷

  Paulo HenriquePaulo HenriqueΠριν μήνα
 • Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍

  Ginga TringaGinga TringaΠριν μήνα
 • Qetesi !

  Neldi XhizdariNeldi XhizdariΠριν μήνα
 • ❤️❤️

  Alma Red BloomsAlma Red BloomsΠριν μήνα
 • E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?

  Aries GurlAries GurlΠριν μήνα
 • Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh

  Meri MatajMeri MatajΠριν μήνα
 • “My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But GRhome is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......

  Y Y gamerY Y gamerΠριν μήνα
 • Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤

  Arjet LitaArjet LitaΠριν μήνα
 • 🌷💟

  Elena ZhopiElena ZhopiΠριν μήνα
 • Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍

  Angel AngelAngel AngelΠριν μήνα
 • 👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal

  eniolaeniolaΠριν μήνα
 • Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍

  Pranvera VeraPranvera VeraΠριν μήνα
 • Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍

  lora sinajlora sinajΠριν μήνα
 • bravo klea

  MY LIFEMY LIFEΠριν μήνα
 • me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea

  Enkeleida XhengoEnkeleida XhengoΠριν μήνα
 • Pokahondas

  A AA AΠριν μήνα
 • Sa kukull eshte kjo Klea❤

  Mos fol kot se flet kotMos fol kot se flet kotΠριν μήνα
 • Fantastiche, ylllll

  Teuta MyftariTeuta MyftariΠριν μήνα
 • Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!

  M.HM.HΠριν μήνα
 • ♥️♥️♥️

  danoTAROT ❤️‍🔥danoTAROT ❤️‍🔥Πριν μήνα
 • Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍

  Amilia CaushajAmilia CaushajΠριν μήνα
 • What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿

  Shawki BoukefShawki BoukefΠριν μήνα
 • Shum bukur respekte shum keng relaksuse

  Dimiter MichalariDimiter MichalariΠριν μήνα
 • I loved the song even though I didn't understand it

  Houcine BekaHoucine BekaΠριν μήνα
 • Femer e bukur natyrale👏👏👏

  Madi ShimaMadi ShimaΠριν μήνα
 • Yll ,drite

  majlinda pulajmajlinda pulajΠριν μήνα
 • Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤

  Aurel & EnxhiAurel & EnxhiΠριν μήνα
 • Super super kenge💋❤❤❤

  Erlind HysaErlind HysaΠριν μήνα
 • Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁

  Just albaniaJust albaniaΠριν μήνα
  • @Marselina Karaj thjesht të pyeta

   Just albaniaJust albaniaΠριν μήνα
  • @Just albania eee ca te duket ky ty🤦🏻‍♀️😂

   Marselina KarajMarselina KarajΠριν μήνα
  • @Marselina Karaj po ndonjë rrjet social ke

   Just albaniaJust albaniaΠριν μήνα
  • @Marselina Karaj i bera

   Just albaniaJust albaniaΠριν μήνα
  • @Just albania beje back😁

   Marselina KarajMarselina KarajΠριν μήνα
 • Yll Klea! ❤

  NikiNikiΠριν μήνα
 • Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen

  nora qiricinora qiriciΠριν μήνα
 • Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Jxjxjx MslsosJxjxjx MslsosΠριν μήνα
 • 👑💙

  Joyy IzmJoyy IzmΠριν μήνα
 • Love from Germany, India ...🎉🔥

  Sunny George AbhilSunny George AbhilΠριν μήνα
 • Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤

  Melisa LleshiMelisa LleshiΠριν μήνα
 • Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤

  Choco JumboChoco JumboΠριν μήνα
 • 🍅🍅🍅

  Edison ShehuEdison ShehuΠριν μήνα
 • Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒

  Amanda NAmanda NΠριν μήνα
 • Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐

  Mario GarbiMario GarbiΠριν μήνα
 • ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese

  Andri KrahysaAndri KrahysaΠριν μήνα
 • Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?

  Jonida MehmetiJonida MehmetiΠριν μήνα
  • Klea e ka bere vete bashke me Elgin tekstin dhe muziken dhe me videoklipin jane marre ato te dy bashke🤫😆.

   Luna CelariLuna CelariΠριν 19 ημέρες
  • Kush e ka kenduar para kleas ma thuaj meqe eshte e kopjuar.Kjo kenge nuk eshte e kopjuar😠🤫

   Luna CelariLuna CelariΠριν 19 ημέρες
 • Cudownie ❤️😁😊😊

  Ki PiKi PiΠριν μήνα
 • Bukuri femrore , tekst , muzike , ritem , pejsazh . Cdo me ?! Perfekt ; sa na iku mendja me ca pseudo kengetar 🤦‍♀️🤦‍♀️

  Alice NikeAlice NikeΠριν μήνα
 • Ke nje ze fantastik nuk lodhesh kurr duke dgjuar kenget e tua💫💫

  Frosina TrokaFrosina TrokaΠριν μήνα