Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
Music by: Alban Ramosaj \u0026 Bruno
Lyrics by: Fifi \u0026 Alban Ramosaj
Produced by: Bruno

Κατεβάστε

προβολές
4,964,847

Σχόλια

 • To the foreigners in the audience, I've translated the lyrics for y'all, all you need to do is click the "CC" button on the video screen! Thank you to every single one of you for showing love to this very personal story of mine, lots of love for you! Ps: don't forget to leave a like and subscribe in case you enjoyed this and want more content like this! #TheseKnivesOfMine #ThikatEMia 🔪 💔 Faleminderit!

  AlbanRamosajAlbanRamosajΠριν μήνα
  • Y Y6yyuui

   Ester AbazajEster AbazajΠριν 2 ημέρες
  • Shumë kënge e bukur ,urime dhe përshendetje nga Carrabregu ,Deçan .

   sweet Decembersweet DecemberΠριν 2 ημέρες
  • òò⁹

   Saka KleandriSaka KleandriΠριν 2 ημέρες
  • 0p00000000⁰qaa

   ronaldo 9 brazilronaldo 9 brazilΠριν 2 ημέρες
  • O te trash

   Gezim HazizajGezim HazizajΠριν 5 ημέρες
 • Reacting to Alban's new song grhome.info/bin/qGmwon58Zrifnn4/b-nteo

  Chá, Bolachas e EurovisionChá, Bolachas e EurovisionΠριν 6 λεπτά
 • Wow 🔥

  Nora AjetiNora AjetiΠριν 13 ώρες
 • Strofa I Ti me hile dashninë nëmun ma ke dhon’, E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n’gjunj t’kam ra Moj e marrë, ç’a ke pa?! Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Strofa II Moj e marrë, kush pat’ faj në kët’ dashni, Rrejta un a m’rrejte ti, Që të dy vdiqëm n’vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Bridge Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban, aman mos e fal, mos e fal më thonë. Refreni Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marrë!

  OP SUPREM@@%πOP SUPREM@@%πΠριν ημέρα
 • Shum bukur😘😘

  Arben MartaneshiArben MartaneshiΠριν ημέρα
 • 😍😍😍😍😍😍

  Viktor DumaniViktor DumaniΠριν ημέρα
 • PO MIR KTO THIKAT E MIJAAAAAAAAAAAAA

  stacy del rosestacy del roseΠριν 2 ημέρες
 • Super kjo kenga ♥♥♥♥♥😍✌✌👍

  Defrime UkuDefrime UkuΠριν 2 ημέρες
 • ❤❤

  Nora GjoniNora GjoniΠριν 2 ημέρες
 • ❤❤

  Nora GjoniNora GjoniΠριν 2 ημέρες
 • Kënga më e mirë në Shqipëri suksese

  Adelina LiciAdelina LiciΠριν 2 ημέρες
 • 🙏🙏🙏💥❤

  Valbona MuçaValbona MuçaΠριν 3 ημέρες
 • Bravo e meritojnë fitorën

  Valbona MuçaValbona MuçaΠριν 3 ημέρες
 • ʟɪᴋᴇ ᴀɪ ǫᴇ ᴇ ᴅᴇɢᴊᴏɴ ᴛᴀɴɪ ❤

  ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄Πριν 3 ημέρες
 • O alban kto thikat kenges nuk jan te tuat ok.

  Loci EleziLoci EleziΠριν 3 ημέρες
 • Hi

  blerina cacoblerina cacoΠριν 3 ημέρες
 • Super keng

  Xheni GjataXheni GjataΠριν 3 ημέρες
 • ❤️❤️❤️❤️💋❤️💋💋💋💋❤️❤️

  Ilaria HabilajIlaria HabilajΠριν 4 ημέρες
 • I knew you gonna win! Well done Alban

  Sami DermishajSami DermishajΠριν 4 ημέρες
 • Bravo kenga più bella kenga magika

  Donika AsllanDonika AsllanΠριν 5 ημέρες
 • Wunderschön ❤️

  Romy VecciaRomy VecciaΠριν 5 ημέρες
 • Alban Ramosaj Ti me hile dashninë mu ma ke dhon', E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra Moj e marrë, ç'a ke ba?! Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Moj e marrë, kush pat' faj në kët' dashni, Rrejta unë a m'rrejte ti, Që të dy vdiqëm n'vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç'të du trupin më, a e di? Po prapë s'du t'shof me njeri Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Kur dilje nga vetja për ne Kur dilje nga vetja për ne Djallin, djallin, djallin-djallin, n'shishe e mban, Aman mos e fal, mos e fal më thonë. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t'kam dasht pa hile. T'kam dasht pa hile, moj e marrë!

  aledja kocialedja kociΠριν 6 ημέρες
 • 💖💖💖💖💖

  Maria MouliMaria MouliΠριν 6 ημέρες
 • Super p

  Daniela ElaDaniela ElaΠριν 6 ημέρες
 • Fantastike

  Perrie FaskajPerrie FaskajΠριν 6 ημέρες
 • 💋💋💋💋💋💋💋❤️🦋

  Klebeta KlebeaKlebeta KlebeaΠριν 6 ημέρες
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎂

  Klebeta KlebeaKlebeta KlebeaΠριν 6 ημέρες
 • Hallall qumshti i nenes🥺🥺❤❤

  Gentjan SelaGentjan SelaΠριν 6 ημέρες
 • Super

  Adrian HoxhaAdrian HoxhaΠριν 6 ημέρες
 • Bravo Alban djale me norma me ze fantastik shum bukur ja vlejti

  bruna dikobruna dikoΠριν 6 ημέρες
 • Super kengg

  Anxhela BacelliAnxhela BacelliΠριν 7 ημέρες
 • 👌👍Të lumtë Alban!

  Majlinda BajramajMajlinda BajramajΠριν 7 ημέρες
 • Une nuk lodhem kurr duke e degjuar ket kenge te mbrekullueshme🤍

  Xhesilda KallashiXhesilda KallashiΠριν 7 ημέρες
 • E meritoi vendin bravoo per Kengen shum prekse je shum i mir

  Inesa SadikuInesa SadikuΠριν 7 ημέρες
 • 👏👏💯

  Bashkim DinaricaBashkim DinaricaΠριν 8 ημέρες
 • Vështirë se pëlqej ndonjë këngë kur e degjoj për herë të parë por kjo është super, dhe interpretimi fantastik. Nuk lodhem ta dëgjojë gjithandej

  Olta BixhekuOlta BixhekuΠριν 8 ημέρες
 • ERSI

  Brunilda ZaceBrunilda ZaceΠριν 8 ημέρες
 • E

  Brunilda ZaceBrunilda ZaceΠριν 8 ημέρες
 • ,,,,

  Brunilda ZaceBrunilda ZaceΠριν 8 ημέρες
 • Cfar zeri😍😍

  Bea beaBea beaΠριν 8 ημέρες
 • Kemi nevoje per muzik te tille

  Ana TahiriAna TahiriΠριν 8 ημέρες
 • Thank you for your music! You make me travel in my mind with your voice, the lyrics, the music! Thank you! 🙏

  Θωμάς ΧριστοδούλουΘωμάς ΧριστοδούλουΠριν 8 ημέρες
 • Refreni eshte po te kishte nota te tjera do ishte super...mendimi im ky

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱Πριν 8 ημέρες
 • Bravooo sh keng e bukur suksese e meritonte qe te fitonte Alban Ramosaj me kte keng

  F_Z 2021F_Z 2021Πριν 8 ημέρες
 • Supre💋💋💋💋💋❤❤❤

  Lumturie CubakuLumturie CubakuΠριν 8 ημέρες
 • Po mir kto thikat e mia ..... 🎵🎵🎵🎵🎵🎵

  emiona ibershimiemiona ibershimiΠριν 8 ημέρες
 • E meritove me te vertete fitoren e kenges magjike!

  Ardian FuqiArdian FuqiΠριν 8 ημέρες
 • 😱😱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Igli BaciIgli BaciΠριν 9 ημέρες
 • Bravo e meritove fitoren

  Era BitriEra BitriΠριν 9 ημέρες
 • Fadastike bravo 👍👍👍👍

  Maria MouliMaria MouliΠριν 9 ημέρες
 • Spash nj koment negativ Hallall top 1 💝

  leandro._.28leandro._.28Πριν 9 ημέρες
 • E kam dëgjuar mbi 10 herë sot. Just perfect!

  Oltiona KurushiOltiona KurushiΠριν 9 ημέρες
 • Kjo kenge te jep shume emocione, sidomos ata qe kane mbetur te zhgenjyer!!!

  Rabije UlajRabije UlajΠριν 9 ημέρες
 • Ti me hile dashnine nenmun ma ke dhon.. E me hile syt e mi ti i ke pa.. Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra.. Moj e marr ca ke pa?! Po mir.. Kto thikat e mia.. Ty te vrisnin..un shum mire e dija.. E mu m'pelqente tshihja.. Kur dilje nga vetja per ne (2) here Moj e marre,kush pat'faj ne ket' dashni.. Rrejta un..a m'rrejte ti.. Qe te dy vdiqem n'vetmi.. Moj e marrë, e u shuam si qiri.. Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri.. Po mirë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban.. aman mos e fal, mos e fal më thonë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne... Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marr... KY ESHTE EDHE TEKSTI I KENGES!!

  Super Danc and Song. {K&A}Super Danc and Song. {K&A}Πριν 9 ημέρες
 • kto thikat e mijaa ah

  Marjana BuzaniMarjana BuzaniΠριν 9 ημέρες
 • Super tekst, interpretim qe le pa fjale..suksese ne Eurovizion!

  Florjan MirakaFlorjan MirakaΠριν 9 ημέρες
 • Me ne fund njeher fitoi publiku 😍😍

  xhoarma Axhxhoarma AxhΠριν 9 ημέρες
 • Eshte super

  Blerina MerkaBlerina MerkaΠριν 9 ημέρες
 • super e merituar fitorja

  ana jordhanasana jordhanasΠριν 10 ημέρες
 • Fantastic song. Can't unlisten it 🔥😀🌟🌠👨‍🎤💫🔯🌌

  Egi EskiuEgi EskiuΠριν 10 ημέρες
 • 🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

  Elton DailyElton DailyΠριν 10 ημέρες
  • E dina

   Geg ToskaGeg ToskaΠριν 10 ημέρες
 • Samurai 3 ?

  P WP WΠριν 10 ημέρες
 • 😇

  Pllum MyftariPllum MyftariΠριν 10 ημέρες
 • Te vdes un per ty.eoara qe je e kendon yll edyta qe i the namit ooo ma e fitova.u rric akoma si drita birii im

  Servis ToskuServis ToskuΠριν 10 ημέρες
  • Kendim skandaloz live!

   Beautiful LifeBeautiful LifeΠριν 8 ημέρες
 • Kur nuk me ze gjumi ty tdegjoj 💙🙈 love this song,your interpretion.Je dhe super actor te "LLT " te kam pas plq qe atere 🤗

  meti metmeti metΠριν 11 ημέρες
 • E MERITON

  Elgi BegaElgi BegaΠριν 11 ημέρες
 • O zot ca teksti dhe cfare zeri ke ti 🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️❣️❤️❤️❤️

  Stelina MemaStelina MemaΠριν 11 ημέρες
 • O yll e meritoje fitoren💖💖💖💖

  Nertila KallashiNertila KallashiΠριν 11 ημέρες
 • Ylllll me I miri

  Majku MarsiMajku MarsiΠριν 11 ημέρες
 • Bravo ☺️

  Elo naElo naΠριν 11 ημέρες
 • Harroji thikat sepse ka vajza me te mira

  besnike subashibesnike subashiΠριν 11 ημέρες
 • Waaaa sa energjiiiiii e ndjenja dhe compozimi riteme bellissimo pa fjal complimenti sei fantastico vai così sei forte. La tua forza potrebbe uscire anche fuori non solo Kosovo e Albania di Più ✨✨ 🎉

  Arianisa ShtjefniArianisa ShtjefniΠριν 11 ημέρες
 • grhome.info/bin/fXDWdrJobKp_fZg/b-nteo

  Infotech InfotechInfotech InfotechΠριν 11 ημέρες
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Film CinemaFilm CinemaΠριν 11 ημέρες
 • Super kenge. Realizofsh edhe kenge te tjera si kjo.

  Ermalda GoroveciErmalda GoroveciΠριν 11 ημέρες
 • Kenge shume e bukur e meritonte fitoren

  Kleart SinajKleart SinajΠριν 11 ημέρες
 • ❤❤❤❤❤

  Mira KociMira KociΠριν 11 ημέρες
 • Super keng .....perle ........

  SuliotiSuliotiΠριν 11 ημέρες
 • 🔪❤️⚔️❤️🔪

  Latini 95Latini 95Πριν 12 ημέρες
 • Bravooooooo e meritoje ate cemim kenga eshte shume shume shume shume e bukur

  Rakela KucukuRakela KucukuΠριν 12 ημέρες
 • Vk

  Silvi JuveSilvi JuveΠριν 12 ημέρες
 • Rrespekte per Ertin qe tha Rrespekte per kacavidad e Abazit

  XXX LeopardXXX LeopardΠριν 12 ημέρες
  • Rrespekte G

   E R T IE R T IΠριν 12 ημέρες
 • 💔🔪

  Anna VeliAnna VeliΠριν 12 ημέρες
 • Rrespekte per kacavidat e bakes

  E R T IE R T IΠριν 12 ημέρες
 • Kjo kenge duhet te behet hit vere2021

  Vesa GegaVesa GegaΠριν 12 ημέρες
 • 👏👏👏

  Angjelo DajaAngjelo DajaΠριν 12 ημέρες
 • Sa super

  Luar SaraçiLuar SaraçiΠριν 12 ημέρες
 • 💔💔💔

  valtet mecajvaltet mecajΠριν 12 ημέρες
 • Rekord 3 jave asnje dislike 😎👏

  Emrah SaliuEmrah SaliuΠριν 12 ημέρες
 • Uuh la mamma di

  Sara Del QuercioSara Del QuercioΠριν 12 ημέρες
 • 👏

  fatjola pashollarifatjola pashollariΠριν 12 ημέρες
 • Tre a kater here ne dite e degjoj kte kenge kaq te bukur ....

  Sorroain LAiSorroain LAiΠριν 12 ημέρες
 • Per kengen Magjike bejne super kenge, per Eurovision bejn kenge palidhe? Pse? Kemi kaq keng ter forta dhe aty shkojm me keng palidhje

  Zarko RamaZarko RamaΠριν 12 ημέρες
  • @Random Name hahaha 👌

   Flora floraFlora floraΠριν 8 ημέρες
  • Ngaqe kto i kan notat muzikore te kopjuara dhe ne eurovizion do perjashtoheshin direkt.

   Random NameRandom NameΠριν 9 ημέρες
 • Kenge spektakolare dhe super ze!!❤️

  Anna UchihaAnna UchihaΠριν 12 ημέρες
 • 2:18 sa super

  Osjanegro 1Osjanegro 1Πριν 12 ημέρες
 • Is the best

  Vita KastratiVita KastratiΠριν 12 ημέρες
 • I love this song

  Vita KastratiVita KastratiΠριν 12 ημέρες
 • ❤❤❤

  Celeste SinajCeleste SinajΠριν 12 ημέρες
 • Amazing 👑👏👏👏

  Leo MusslyLeo MusslyΠριν 12 ημέρες
 • Alban Ramosaj for Eurovision 🇦🇱🔥

  Andi KarolliAndi KarolliΠριν 12 ημέρες