Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga \u0026 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix \u0026 Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Κατεβάστε

προβολές
1,009,287

Σχόλια

 • Shumë bukur super

  ROVENA CELAROVENA CELAΠριν 3 ημέρες
 • Sh bukur 👏👏👏👍👍

  Rigels KaloshiRigels KaloshiΠριν 3 ημέρες
 • ❤♥😍♥❤

  NASRO CHIBI AlgérienNASRO CHIBI AlgérienΠριν 3 ημέρες
 • Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

  Cela ErdionCela ErdionΠριν 3 ημέρες
 • Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

  lani Lanilani LaniΠριν 3 ημέρες
 • Anxhela, yes wonderful Anxela!

  Aleks RushitiAleks RushitiΠριν 3 ημέρες
 • Super

  Nik RikiNik RikiΠριν 4 ημέρες
 • Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

  Besnik TopiBesnik TopiΠριν 4 ημέρες
 • 💙💖👍

  halime smajlihalime smajliΠριν 4 ημέρες
 • C.fare jahti ?super

  Aferdita bezhani salajAferdita bezhani salajΠριν 4 ημέρες
 • Hallall te qoft ja ke qellu

  Rina RexhaRina RexhaΠριν 4 ημέρες
 • Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Kozi BreguKozi BreguΠριν 4 ημέρες
 • Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

  Nadia RukaNadia RukaΠριν 4 ημέρες
 • The top song 💪💪💪❤❤

  TheKristinemarkuTheKristinemarkuΠριν 4 ημέρες
 • 🥂💥👌❤❤

  Luk KolaLuk KolaΠριν 4 ημέρες
 • Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

  Albana AliajAlbana AliajΠριν 4 ημέρες
 • Shum e bukur

  Fatos PepaFatos PepaΠριν 4 ημέρες
 • Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

  Rita DhramiRita DhramiΠριν 4 ημέρες
 • Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

  Xhesika SharkaXhesika SharkaΠριν 4 ημέρες
 • Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

  five starsfive starsΠριν 4 ημέρες
 • Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

  Rixhi CakaRixhi CakaΠριν 4 ημέρες
 • Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

  Ana 2222Ana 2222Πριν 4 ημέρες
 • Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

  Emilian CalaEmilian CalaΠριν 4 ημέρες
 • ☺️

  madonnazonemadonnazoneΠριν 4 ημέρες
 • Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

  Donika KodraDonika KodraΠριν 4 ημέρες
 • Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

  VVVVΠριν 4 ημέρες
 • Shum e bukur kenga ju lumt

  Jimin MochiJimin MochiΠριν 4 ημέρες
 • Bravò

  Lumturi QosjaLumturi QosjaΠριν 4 ημέρες
 • nc song

  Ely BaEly BaΠριν 5 ημέρες
 • Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

  eduarta gegaeduarta gegaΠριν 5 ημέρες
 • Jeni me te miret

  Samira HoxhaSamira HoxhaΠριν 5 ημέρες
 • Bravo siete yje

  Samira HoxhaSamira HoxhaΠριν 5 ημέρες
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Enkelejda HysiEnkelejda HysiΠριν 5 ημέρες
 • 10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

  FF TOSHKEZIFF TOSHKEZIΠριν 5 ημέρες
 • Luaj dhe rreziko

  Emanuel ZotajEmanuel ZotajΠριν 5 ημέρες
 • (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

  ÇukurÇukurΠριν 5 ημέρες
 • Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

  Gigliola AntonucciGigliola AntonucciΠριν 5 ημέρες
 • Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

  mimoza gjermanimimoza gjermaniΠριν 5 ημέρες
 • 🔥

  Suada BerdufiSuada BerdufiΠριν 5 ημέρες
 • E bukur faleminderit fantastike

  Vera MuhoVera MuhoΠριν 5 ημέρες
 • Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

  Florinda AmeliaFlorinda AmeliaΠριν 5 ημέρες
 • Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

  Voka 1966Voka 1966Πριν 5 ημέρες
 • Dy yje 🌟🌟🌟🌟

  Diana KulliDiana KulliΠριν 5 ημέρες
 • NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

  FARSHER TVFARSHER TVΠριν 5 ημέρες
 • Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

  Beqo LekaBeqo LekaΠριν 5 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Amdi DestaniAmdi DestaniΠριν 5 ημέρες
 • Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

  Ela SINANIEla SINANIΠριν 5 ημέρες
 • Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

  Shyqyri DekavelliShyqyri DekavelliΠριν 5 ημέρες
 • 💍💍💍💍

  Lorinda RrahmaniLorinda RrahmaniΠριν 5 ημέρες
 • kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

  ana albaana albaΠριν 5 ημέρες
 • Super 2021🔥🔥

  Bali AjetBali AjetΠριν 5 ημέρες
 • bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

  Irma BanajIrma BanajΠριν 5 ημέρες
 • I love this 🥰

  sabina dokasabina dokaΠριν 5 ημέρες
 • zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

  Princesha___Princesha___Πριν 5 ημέρες
 • Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

  Albanianwarrior23Albanianwarrior23Πριν 5 ημέρες
  • 😍

   Lina HoxhaLina HoxhaΠριν 4 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏

  ani aniani aniΠριν 5 ημέρες
 • 20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

  RozalitaRozalitaΠριν 5 ημέρες
 • Bravo .Jeni te mrekullueshem..

  Adil ShpataAdil ShpataΠριν 5 ημέρες
 • Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

  Mandy's_MusicMandy's_MusicΠριν 5 ημέρες
 • 🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

  Diana TelegrafiDiana TelegrafiΠριν 6 ημέρες
  • 👏🤵👌

   Lulzim PopshiniLulzim PopshiniΠριν 5 ημέρες
 • Shum bukur me sukses

  Γιουστιν ΤοτσιΓιουστιν ΤοτσιΠριν 6 ημέρες
 • Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

  lupo Manarolupo ManaroΠριν 6 ημέρες
 • Suksese

  onuri Xhylanionuri XhylaniΠριν 6 ημέρες
 • Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

  Rudina NdreckaRudina NdreckaΠριν 6 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Lyuben Dino TsvetLyuben Dino TsvetΠριν 6 ημέρες
 • Super keng

  Negi UsheNegi UsheΠριν 6 ημέρες
 • Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

  El ZaEl ZaΠριν 6 ημέρες
 • Cute 🥰

  Mimosa HassaniMimosa HassaniΠριν 6 ημέρες
 • Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Hajrie KelmendiHajrie KelmendiΠριν 6 ημέρες
 • Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

  Esma KryemadhiEsma KryemadhiΠριν 6 ημέρες
 • Bravo suksese lart e me lart ishalla

  Matilda MemaMatilda MemaΠριν 6 ημέρες
 • Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Uğurcan AnikUğurcan AnikΠριν 6 ημέρες
  • From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

   Marsel CelaMarsel CelaΠριν 5 ημέρες
 • Shume e bukur bravo qe te dy

  Jurida XherriJurida XherriΠριν 6 ημέρες
 • Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

  Fatjon DervishiFatjon DervishiΠριν 6 ημέρες
 • Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

  Andi BllanaAndi BllanaΠριν 6 ημέρες
 • ❤❤

  Riza BarrukuRiza BarrukuΠριν 6 ημέρες
 • Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

  Linda KurtajLinda KurtajΠριν 6 ημέρες
 • Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

  Festim KurtiFestim KurtiΠριν 6 ημέρες
 • Wow super hit 😁

  Sara HajrullahiSara HajrullahiΠριν 6 ημέρες
 • super kenge bravooooooo💋💋

  Vasilika MuzhaqiVasilika MuzhaqiΠριν 6 ημέρες
 • Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

  Ελενα ΣαρικαΕλενα ΣαρικαΠριν 6 ημέρες
 • Anxhela 🌟 Suksese

  Ardjana SulejmaniArdjana SulejmaniΠριν 6 ημέρες
 • Suksese

  elena xhikaelena xhikaΠριν 6 ημέρες
 • Super 👌

  Real ShqipeReal ShqipeΠριν 6 ημέρες
 • Thanks god a new song with Sinanin.

  Fairy KaitlynFairy KaitlynΠριν 6 ημέρες
 • :)

  Ionut NechitaIonut NechitaΠριν 6 ημέρες
 • 👏👏

  Juljan RamaJuljan RamaΠριν 6 ημέρες
 • 🌷

  Ela CelikuEla CelikuΠριν 6 ημέρες
 • Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

  Lisus AlbaniaLisus AlbaniaΠριν 6 ημέρες
 • 👏👏👏

  Ndricim KoromaniNdricim KoromaniΠριν 6 ημέρες
 • Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

  Age BiblekajAge BiblekajΠριν 6 ημέρες
 • Super keng bravo te dy😍😍😍

  pamela Hyrapamela HyraΠριν 6 ημέρες
  • Dy Yje⭐❤🌟💖👑

   Emilian CalaEmilian CalaΠριν 4 ημέρες
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Giipsy SheejjGiipsy SheejjΠριν 6 ημέρες
 • Super hit 💣💣🔥🔥

  Nik Nik DedaNik Nik DedaΠριν 6 ημέρες
 • Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

  Anhel MilaqiAnhel MilaqiΠριν 6 ημέρες
 • Jua honksha zemrat

  Vic HaslliVic HaslliΠριν 6 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Eduart GjergjiEduart GjergjiΠριν 6 ημέρες
 • Super 👏👏

  olti kolnekouolti kolnekouΠριν 6 ημέρες
 • Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

  ariu shqiptarariu shqiptarΠριν 6 ημέρες
 • Cool song 👍

  Vani MatoshiVani MatoshiΠριν 6 ημέρες