Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)

Κατεβάστε

προβολές
2,791,029

Σχόλια

 • ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗡 𝗘𝗡𝗧𝗘𝗥𝗧𝗔𝗜𝗡𝗠𝗘𝗡𝗧's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVNENT​ 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/LuarErmalFejzullahuShqiptare

  VN ENTERTAINMENTVN ENTERTAINMENTΠριν μήνα
  • @Elti Pendu Music fg

   Valeria DekajValeria DekajΠριν ημέρα
  • florjan likajflorjan likajΠριν μήνα
  • Oggi mi hai detto bene la iunior n

   Marsida GjinajMarsida GjinajΠριν μήνα
  • @Elti Pendu Music 1qqqqqqqqqqqqqqqqq

   Vittorio LisiVittorio LisiΠριν μήνα
  • @Elti Pendu Music qqqqqqqqqqqqqqqq

   Vittorio LisiVittorio LisiΠριν μήνα
 • Duam ma shum kang prej tejet LUAR,,ke za t mrekullushem,👍

  LeonardLeonardΠριν 17 ώρες
 • Luari esht kengetarja me e mir shqiptare pz

  Vlora VloraVlora VloraΠριν 3 ημέρες
 • Ai që i këndon Shqipërisë, nxjerrë gjithmonë këngë të bukura

  Vina FetiVina FetiΠριν 3 ημέρες
 • Moj Shqiptare un te du qysh je Me t'mirat qe ti ke Dashni e zemres je 2x Un te du me munon kur un s'jom M'merr malli ty me t'thon, m'merr malli ty me t'pa E ndjej t'mungoj, e di qe m'don S'kom dasht ty kurr me t'lon Te du e si ti s'ka E ndjej na n'trup e thell deri nasht Sa her te shoh m'shtyn me shum me dasht Me dasht, me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un te du qysh je Me t'mirat qe ti ke Dashni e zemres je 2x Lotin mbaje Mos me vraje Un te kam brenda meje edhe te shoh ne ajer 2x E ndjej na n'trup e thell deri nasht Sa her te shoh m'shtyn me shum me dasht Me dasht, me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un te du qysh je Me t'mirat qe ti ke Dashni e zemres je 2x

  Marsilda CepeMarsilda CepeΠριν 8 ημέρες
 • Gjynaf kjo vajza tue ecur per ke spot esht rxuar ju ka fryer buza gjyna moj shqiptare shysh je gjynah sa keq po knon

  KIT CATKIT CATΠριν 8 ημέρες
 • Beautiful song greetings from Bosnia 🇧🇦❤️🇦🇱 to our Albanian sisters and brothers Kosovo is ALBANIA!

  Meliha BMeliha BΠριν 8 ημέρες
 • Ermal Fejzullahu ft x luar Teksti Ermal Fejzullahu ft x luar Moj shqiptare unë të du qysh je me t'mirat që ti ke dashni e zemrës Jeeeee (2x) X luar Unë të du ti më mungon kur unë s'jam mer madhi ty me thon mer malli ty me t'pa Ermal Fejzullahu E ndiej tmungoj e di qe mdon unë s'kom dasht ty kurr me t'lon të du e si ty skaaa X luar Ndiej në trup e thell deri lart sa her tshoh ty me dasht me dasht me dasht e me t'pas Ermal Fejzullahu dhe x luar Moj shqiptare unë të du qysh je me t'mirat që ti ke dashni e zemrës jeee Ermal Fejzullahu Lotin mbaje mos më Vraje unë t'kam brenda meje dhe të shoh në ajër (2x) X luar Ndiej në trup e thell deri lart sa her të shoh ty me dasht me dasht me dasht e me t'pas Ermal Fejzullahu dhe x luar Moj shqiptare unë të du qysh je me t'mirat që ti ke dashni e zemrës jeee (2x) 😍😍🤗🤗

  Sardi ÇiziSardi ÇiziΠριν 15 ημέρες
 • Edona KokollariEdona KokollariΠριν 16 ημέρες
 • Suksese, shume bukur

  nicknickΠριν 17 ημέρες
 • Shum e bukur 👏😍

  Marsida EleziMarsida EleziΠριν 18 ημέρες
 • SHQIPTARE

  MERCEDESMANMERCEDESMANΠριν 19 ημέρες
 • 😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻

  Kejsi MihasiKejsi MihasiΠριν 19 ημέρες
 • Rrofshin shalt e femrave, pasi gje tjeter nuk ju ka ngele nga muzika

  Afrim ImeriAfrim ImeriΠριν 19 ημέρες
 • Très belle chanson👌👌

  Tadia BoudjedarTadia BoudjedarΠριν 21 ημέρα
 • E ka prish kjo drellajka krejt kangen

  SeCrEt_LaSeR Pro gamerSeCrEt_LaSeR Pro gamerΠριν 22 ημέρες
 • ❤️❤️🇦🇱🇦🇱i love

  Albert MinceAlbert MinceΠριν 23 ημέρες
 • Bravo per kengen 🇦🇱🇨🇭🌹🌷

  Ajkune CitakuAjkune CitakuΠριν 24 ημέρες
 • Super kenge 🇦🇱

  Mikael BedollariMikael BedollariΠριν 25 ημέρες
 • 🇦🇱❤️🇽🇰👏

  Adelina kuqiAdelina kuqiΠριν 25 ημέρες
 • Moj Shqiptare un të du qysh je Me t'mirat që ti ke Dashni e zemrës je (2x) Un të du më mungon kur un s'jom M'merr malli ty me t'thon,m'merr malli ty me t'pa E ndjej t'mungoj,e di që m'don S'kom dasht ty kurr me t'lon Të du e si ti s'ka E ndjej n'trup e thell deri nasht Sa her të shoh m'shtyn më shum me dasht Me dasht,me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un të du qysh je Me t'mirat që ti ke Dashni e zemrës je (2x) Lotin mbaje Mos më vraje Un të kam brenda meje edhe të shoh në ajër (2x) E ndjej n'trup e thell deri nasht Sa her të shoh m'shtyn më shum me dasht,me dasht,me dasht edhe me t'pas Moj Shqiptare un të du qysh je Me t'mirat që ti ke Dashni e zemrës je (2x)

  KEJSIKEJSIΠριν 25 ημέρες
 • shume e bukra muzika ju 🎶🎶

  zef currizef curriΠριν 27 ημέρες
 • I kendohet Shqiptares, por unazat dhe aksesorin ne koke, i ka turke! Duket si femer e haremit te sulltanit! Ne kemi FILIGRANIN tone, me unaza e lloj lloj aksesori per koke! Mendohuni pak me mire dhe promivoni Kulturen tone!

  Siada SelmaniSiada SelmaniΠριν 28 ημέρες
 • Sa kishte munguar Luar! Zëri 🥰🥰🥰

  Eriola HyseniEriola HyseniΠριν 29 ημέρες
 • Aedhe. Arijana. Esht. Si kjo. Fac magjupes.

  Afsch CkyfvyAfsch CkyfvyΠριν 29 ημέρες
 • Luar identike si ariana fejzullahu.

  Asma SharraAsma SharraΠριν 29 ημέρες
 • 👏👏

  Albina GashiAlbina GashiΠριν 29 ημέρες
 • Super këngë, super hit.

  Matilda HyraMatilda HyraΠριν μήνα
 • Bravo Bravo

  Houcine MoufakirHoucine MoufakirΠριν μήνα
 • Ermal je talent.Luari ka shfrytezuar te ardhurat e te jatit..

  Arjana GjonajArjana GjonajΠριν μήνα
 • 🇦🇱 ❤️❤️❤️🇦🇱

  Leila SchweizLeila SchweizΠριν μήνα
 • Elvana gjata ti je? 😂

  Dajana RucajDajana RucajΠριν μήνα
 • Bukur

  Ak HDAk HDΠριν μήνα
 • MOJ SHQIPTARE UNE TE DU QYSH JE

  preval centerpreval centerΠριν μήνα
 • Jjglfty

  Aulona ZogajAulona ZogajΠριν μήνα
 • Sa hipokritë këta shqiptarë. Me fjalë të bukur për të marrë likes por me veprime të shpifura. Edhe gjuhën shqipe e shaktërrojnë ditë për ditë.

  WawrutoWawrutoΠριν μήνα
 • Wooow cfar super zerash😍😍

  Angel AngelAngel AngelΠριν μήνα
 • Magji kenga 🌺Moj SHQIPTARE E BUKUR 🌺

  Ermenita LushaErmenita LushaΠριν μήνα
 • Love Borsh...ca promovimi per fshatin Borsh👏👏👏👏👏👏👏

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱Πριν μήνα
 • Zanin si Elvana Gjata 🙃

  ANDAANDAΠριν μήνα
 • When you order elvana on wish

  Frank CastleFrank CastleΠριν μήνα
 • Luar ka nje ze te bukur edhe shqiperia eshte e bukur 😍😍 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

  Florenc BekshiuFlorenc BekshiuΠριν μήνα
 • Smuj mi kuptu do femra qysh elejojn veten meju ngjit ashtu burrit te martun pak ky fajet po nejse videoklipi super vetem suksese 😘

  Ahahaha AhahahahAhahaha AhahahahΠριν μήνα
 • ❤❤

  Andrea BrungaAndrea BrungaΠριν μήνα
 • Ermal like 💪 Luar comment👑

  hedllo hellowhedllo hellowΠριν μήνα
 • Why so fuckin underrated???

  The BoogeymanThe BoogeymanΠριν μήνα
 • burkur :-)

  PrishtinaliPrishtinaliΠριν μήνα
 • Super keng 🥰 bravo 👏🏻

  Irilda CenajIrilda CenajΠριν μήνα
 • gjith mon ke treguar qe je nje kenktar i pa arrice super keng esht

  Xhevahir HodiXhevahir HodiΠριν μήνα
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Zamira Begaj 11Zamira Begaj 11Πριν μήνα
 • Luar ka super ze super kenge

  Elton ToniElton ToniΠριν μήνα
  • Bravo shqipeee🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌super kong👍

   Alb Tironci!Alb Tironci!Πριν 18 ημέρες
 • SHQIPTARE DHE VETEM SHQIPTARE.TE VUAJTURA POR GJITHMON FISNIKE TE BUKURA NE SHPIRT DHE NE FIZIK.

  N KN KΠριν μήνα
 • Super 🙏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🤲👏

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiΠριν μήνα
 • Sa per femrat shqiptare 80 perqind jan injorante femra skan dinjitet, dhe skan as pak moral, kjo eshte e verteta,

  Elton CakrriElton CakrriΠριν μήνα
 • Zeri si i Elvanes

  Brikena DurakuBrikena DurakuΠριν μήνα
 • 🎼👏🏼

  europa welteuropa weltΠριν μήνα
 • Gjynah kjo vajze me gjithe kte ze dhe bukuri te rrij nen hije 🤔

  Linda BytyqiLinda BytyqiΠριν μήνα
  • @Emma ku po plaket vtm 30 eshte

   Domi92Domi92Πριν 6 ημέρες
  • Sa deshta me e than

   Emanuel 01Emanuel 01Πριν 7 ημέρες
  • @Emma huuu qe po plaket, pse ja ule vleren femres, qene teper e keqe 👹☠💣

   Mitrovica KosovaMitrovica KosovaΠριν 17 ημέρες
  • @Emma me fal ku e degjeneroi flori kete ?

   Enea DociEnea DociΠριν 17 ημέρες
  • Kte e degjeneroi flori mumajesi. Nje keng beri dhe e la muziken fare. Tani qe po plaket rikthehet 😊

   EmmaEmmaΠριν μήνα
 • Boooooo sa sh i ke fry buzt me cup pupu jeni ber te tera nje prerje bajat komplet

  meti metmeti metΠριν μήνα
 • O SHQIPTARE , O HIQ FARE !!! 🇦🇱👐🇽🇰

  Groovy LeoVibesGroovy LeoVibesΠριν μήνα
 • Hiti veror

  Alba KingAlba KingΠριν μήνα
 • Ermal me fal amo qfar kange asht kjo Kötü kötü😂

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraΠριν μήνα
 • Shqiptarkat jane te poshter

  i Vuajtii VuajtiΠριν μήνα
  • Aahhahah pse ti vet i kefhan beses pash shpirtin e non ti je ma e bukra edhe ajo ukan shqptare😉😉

   kosvarja M. Fkosvarja M. FΠριν μήνα
 • Kaltrina selimi + Elvana = Luar

  LEZOLEZOΠριν μήνα
  • Si e ke gjet fiks😂

   Anisa NisaAnisa NisaΠριν μήνα
  • Fiks prz

   armando xhepiarmando xhepiΠριν μήνα
 • Kush qeka kjo shpifsja buzët i paska si .maune.🤣

  Choco JumboChoco JumboΠριν μήνα
 • *Like* *vetëm* *për* *Shqiptarët*

  Aurora I-MAurora I-MΠριν μήνα
 • Zani shume engjellor I Luar

  Elona HebovijaElona HebovijaΠριν μήνα
 • Qenka rikthyer luar. Me pelqen .ermali dihet. 👍

  AnitaAnitaΠριν μήνα
 • Disliket jan ato qe shqiptarja iu ka thy zemren haha … prap shqipen sduhet me e ndrru ..

  FunksioniFunksioniΠριν μήνα
 • Shqiptare 🇦🇱❤️

  Pierre DIRILPierre DIRILΠριν μήνα
 • 🦅🇦🇱

  Ledja MuckaLedja MuckaΠριν μήνα
 • Nuk ngopem dot me ta degjuar kte keng 🇦🇱🔥

  Juventin 4everJuventin 4everΠριν μήνα
 • Shit song

  Dinki bossDinki bossΠριν μήνα
 • Super kenge🔥🔥🔥

  laurena selimajlaurena selimajΠριν μήνα
 • 💫💫

  MiMi Blue MoonMiMi Blue MoonΠριν μήνα
 • Shum bukur 👍👍👍

  Njomza ANjomza AΠριν μήνα
 • ❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

  Nafa NafaNafa NafaΠριν μήνα
 • Bravo Artista te vertet jo si keto talentet e fundit qe ngelen duke shitur trupin jo talentin

  Marsela HoxhajMarsela HoxhajΠριν μήνα
 • ERMAL FEJZULLAHU,,qe ne moshen adoleshente tu i ngju kenget e tua e deri sot qe jemi bo BURRA 34 vjeç RESPEKTE O GJIGAND🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

  Abc CbaAbc CbaΠριν μήνα
  • 👍👍

   erjona onjeaerjona onjeaΠριν μήνα
 • 🇦🇱💪🇦🇱

  Lumi MujaLumi MujaΠριν μήνα
 • Super song bravo. Suksese 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👋👏👏👏👏👌❤❤

  besa hajdinajbesa hajdinajΠριν μήνα
 • Super sjqipe🏹❤💎👊👊👊💪👑

  Diku sadiku LelajDiku sadiku LelajΠριν μήνα
 • Luar zeri jot na ka munguar

  Daniela ElaDaniela ElaΠριν μήνα
 • 👏👏👏👏👏👏

  Aishe BaciAishe BaciΠριν μήνα
 • 😍😍😍

  Roberta’s Beauty SecretsRoberta’s Beauty SecretsΠριν μήνα
 • Sa te shentuara buzet kjo luar 😑

  eda beda bΠριν μήνα
 • Super keng

  Sefer XhaferriSefer XhaferriΠριν μήνα
  • kena vujt shum!!!!!!🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

   Games LoadingGames LoadingΠριν μήνα
 • Super kjo.goca paska zěrin.si elvana

  Arta IsmailiArta IsmailiΠριν μήνα
 • Shum kenge e bukur bravo Ermal si gjithmon

  Matilda BalaMatilda BalaΠριν μήνα
 • Ishalla martohet sivjet ai qe ben like😂

  Matilda KumanakuMatilda KumanakuΠριν μήνα
  • ​@Matilda Kumanaku okej

   Diar GringoDiar GringoΠριν μήνα
  • @Diar Gringo ahahaha jo se jam mir beqare

   Matilda KumanakuMatilda KumanakuΠριν μήνα
  • @Matilda Kumanaku ape provojna na dy ta kqyrmi sa larg na shkon haha

   Diar GringoDiar GringoΠριν μήνα
  • @Diar Gringo provoje njeher ahahaha

   Matilda KumanakuMatilda KumanakuΠριν μήνα
  • spo di dit sodit a eshte mir mu martu haha :p

   Diar GringoDiar GringoΠριν μήνα
 • Luar qeka bo si shoku plakut tim 🤦‍♂️

  orient pereorient pereΠριν μήνα
  • plaku jot qeka shok me plakun tim 🤣🤣🤣🤣

   Don FernandoDon FernandoΠριν μήνα
 • Muzika shum e bukur por luar e ka shemtuar veten me buzet e fryra

  elisaeliansuli elisaeliansulielisaeliansuli elisaeliansuliΠριν μήνα
 • Ermal je njesh hallall ta befte zoti!

  Filan FistekuFilan FistekuΠριν μήνα
 • Krenare qe jom Shqiptare 👐🏻🇦🇱🇽🇰

  Hello It'sMeHello It'sMeΠριν μήνα
 • Mendova qe ishte Ariana Fejzullahu😂

  prettydopeprettydopeΠριν μήνα
 • Hit 👌👌👌👌👌

  G&g GjgjG&g GjgjΠριν μήνα
 • Interpretimi shumë i mirë pa diskutim nga yjet Ermal & Luar por muzika nuk po më pëlqen :(

  Diar and AlbaDiar and AlbaΠριν μήνα
 • 💙💙

  arlinda rexhepiarlinda rexhepiΠριν μήνα
 • 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Username 8379Username 8379Πριν μήνα
 • ❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇴🇲🇴🇲❤❤❤❤💯💯💯💯

  maido Alkulaibimaido AlkulaibiΠριν μήνα
 • lojaliteti ndaj kombit SHQIPTAR ne nivel te duhur-faliminderes ERMAL i biri i te madhit SABRI FEJZULLAHU

  Leo DomgjoniLeo DomgjoniΠριν μήνα
  • @ndon barbato po pra prandaj jan Shqiptaret te bardhe si bora sepse jan vendas ne gadishullin Ilirik dhe me te vjetrit ketu

   IllyriaanmbretIllyriaanmbretΠριν 28 ημέρες
  • @Illyriaanmbret Te gjitha gjetjet arkeologjike per Iliret tregojn qe kan qen J2b, do me than nga Mesdheu si Etrusket, dhe Hellenet nqofse i lexon pershkrimet dhe artet e tyre. Tipare jo-mesdhetare jan jo-Ilire.

   ndon barbatondon barbatoΠριν 28 ημέρες
  • @ndon barbato Shqiptaret nuk jan me ngjyr lekure te erret, me t'bardhe se shumica e kombeve Europiane jemi

   IllyriaanmbretIllyriaanmbretΠριν 28 ημέρες
  • @Leo Domgjoni Nuk pe di kush t´ka rrejt amo familja yne jan Shqiptare. Fakti qe jemi t´erret nuk esht e jashtzakonshme sepse jemi nga Jugu e Evropes, ashtu siq jan Italianet, Spanjolet, Portugezet dhe Grekt.

   ndon barbatondon barbatoΠριν 29 ημέρες
  • po un sa e di keta jan familje e komunitetit ashkali

   Leo DomgjoniLeo DomgjoniΠριν μήνα