Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Κατεβάστε

προβολές
3,178,160

Σχόλια

 • So beautiful this song

  Lucian AlexandruLucian AlexandruΠριν 2 ώρες
 • OMG this song is so underrated, it needs way more views, waiting to see them growing. Arilena is one of the most talented artists of Albania, you go girl!

  ShpresaShpresaΠριν 5 ώρες
 • Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

  mllop aeetmllop aeetΠριν 5 ώρες
 • Amazing song. Both of you are superstars. Congratulations.

  flora kamberajflora kamberajΠριν 11 ώρες
 • Nje keng e mrekullueshme e nje cilsie te rralle. Brravo Arilena dhe Noizy na kenaqet veshet dhe shpirtin.

  VisaVisaΠριν 14 ώρες
 • Kjo e paska zerin e mire

  labi dlabi dΠριν ημέρα
 • Super...një bravo të madhe

  Nardi LameNardi LameΠριν ημέρα
 • Super e bukur, dryshe nga tjerat. bravo×2!!

  Filip GajtaniFilip GajtaniΠριν ημέρα
 • Greetings from Greece❤️‍🔥

  CassieCassieΠριν ημέρα
 • 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

  Maria TitiMaria TitiΠριν ημέρα
 • Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

  bla blubla bluΠριν ημέρα
 • Noizy

  Πριν ημέρα
 • Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

  Kozeta XhaniKozeta XhaniΠριν ημέρα
  • Jo

   Elma. SulejnaniElma. SulejnaniΠριν 3 ώρες
  • Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

   CassieCassieΠριν ημέρα
 • shum lodhse

  GiorgosGiorgosΠριν 2 ημέρες
 • Super

  Flori FloriFlori FloriΠριν 2 ημέρες
 • 2:08- 😍🤩💃

  Orsolya HorákOrsolya HorákΠριν 2 ημέρες
 • 🌅

  Thoma GjoshajThoma GjoshajΠριν 2 ημέρες
 • Perfect match💃🏼🕺🏻😍Music🇦🇱🇬🇧🔥Both sing amazing❤️More like this music🔥🔥🔥

  MsJasmine68MsJasmine68Πριν 2 ημέρες
 • Kush karin i bon dislike ksaj kenge?

  Kejdisi 007Kejdisi 007Πριν 2 ημέρες
 • Noizy

  Lonii SaqipiLonii SaqipiΠριν 2 ημέρες
 • Uauuu,rastesisht e degjova,tn smbahem me,vetem replay. Fantastiiiiikeeee.

  Bona HoxhaBona HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • Vras mendjen , kta qe kan ber dislike cfare shiti degjojn valle ???! Se nga muzika duket qe skane er fare …. 🧐🧐

  Byshra KurtiByshra KurtiΠριν 3 ημέρες
 • E kan myt 💥💥🔥🔥❤️

  Andi Dervishi MusicAndi Dervishi MusicΠριν 3 ημέρες
 • 🌇🌇

  Thoma GjoshajThoma GjoshajΠριν 3 ημέρες
 • Super🇦🇱

  Fatty DavidhiFatty DavidhiΠριν 3 ημέρες
 • Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

  roland mollaroland mollaΠριν 3 ημέρες
  • Me ke dalir ne enderr 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

   roland mollaroland mollaΠριν 3 ημέρες
 • Dhe kengen me Alban skenderaj eka arilena super

  Ervin ZotajErvin ZotajΠριν 3 ημέρες
 • Keng ma kot ska me

  Dajana GjetaDajana GjetaΠριν 3 ημέρες
 • Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

  mikoy huiomikoy huioΠριν 4 ημέρες
 • Uaaa cfar zeri te dy bashkpunimi me I bukur mishi kokrra

  Hatixhe KaloshiHatixhe KaloshiΠριν 4 ημέρες
 • 🔉🔉🥇🥇🥇🔥🔥🔥

  DeeJay D.I.P.DeeJay D.I.P.Πριν 4 ημέρες
 • 😍 Super

  Ornela DanaOrnela DanaΠριν 4 ημέρες
 • Best song ever ☄️☄️☄️

  Crafty AnjaCrafty AnjaΠριν 4 ημέρες
  • Super kengetar

   mikoy huiomikoy huioΠριν 4 ημέρες
 • Supër këng 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🇦🇱🌴🏝

  S DS DΠριν 4 ημέρες
 • Amazing super star 💥💥🇦🇱🇦🇱bashkpunim I bukur Arilena noizy nje hit I vertet

  Korca AndiKorca AndiΠριν 4 ημέρες
 • 😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳🙏🏻🏝🏝🏝🏝

  S DS DΠριν 4 ημέρες
 • Gjenerate e shkredhyer

  Albo shortehhAlbo shortehhΠριν 4 ημέρες
 • Freaky nasty kush mendon ndryshe thjesht ja kan inatin ☄

  Dej JavuDej JavuΠριν 4 ημέρες
 • WOW 👑

  PUMAPUMAΠριν 4 ημέρες
 • Une perulem para kesaj kenge, shume interpretim i bukur, gjithashtu dhe video,dhe noizy me pelqen,arilena meriton te jet ne skenat nderkombetare,po te kishte qen ne angli o amerik do ishte bere e famshme,dhe ky stili muzikes i shkon shume 👏🏻👏🏻

  Ana BoriciAna BoriciΠριν 5 ημέρες
 • Jeni te mrekullushem ❤❤❤❤❤❤

  Etleva RexhaEtleva RexhaΠριν 5 ημέρες
 • Arilena ta shpif

  Romi TrociRomi TrociΠριν 5 ημέρες
 • Super 😍😍

  alma dajcajalma dajcajΠριν 5 ημέρες
 • god you pretty

  komo4o 7ma1komo4o 7ma1Πριν 6 ημέρες
 • 😂superkombinim kane bere

  CRAZY》 ytCRAZY》 ytΠριν 6 ημέρες
 • Super kengetar

  gatimet e Angjelinesgatimet e AngjelinesΠριν 6 ημέρες
 • Arinela eshte errrezikeshme zeri saje te terheqe si magnete .aseshte keshtu ?

  shshs shshsshshs shshsΠριν 6 ημέρες
  • Po po Arilena keto fjale i thote per Jeten time ( NOIZY-IN )

   Laura MekshiLaura MekshiΠριν 5 ημέρες
 • Super keng bravi👍

  Nevi KociNevi KociΠριν 6 ημέρες
 • Zo me ta pushtu zemren, nuk e di pse nuk e qojn Arilenen në Eurovizion kur vendi i pare do i takonte Arilenes. Bravooo Arilena

  Medaura FazlijaMedaura FazlijaΠριν 6 ημέρες
  • E kan cu vjet rri pa merak!!

   fjo Sejdinifjo SejdiniΠριν 3 ημέρες
 • Noizy&Arilena 🌟🔥🔥🔥🔥

  Enkeleda MehmetiEnkeleda MehmetiΠριν 6 ημέρες
 • Super keng 😘♥️

  ♥️🤕😞♥️🤕😞Πριν 6 ημέρες
 • Greetings from Greece❤️‍🔥

  JoannaJoannaΠριν 7 ημέρες
 • 💯🚽

  Sacha ThönenSacha ThönenΠριν 7 ημέρες
 • Nje dive e vertet zeri juaj briland

  Nadia FezullauNadia FezullauΠριν 7 ημέρες
 • Te dridhet mishi kur i degjon bravo😗😍

  Nadia FezullauNadia FezullauΠριν 7 ημέρες
 • Kjo eshte Arilena dhe vetem Arilena super ⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Valentin LleshajValentin LleshajΠριν 7 ημέρες
  • かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

   JoannaJoannaΠριν 7 ημέρες
 • Super hit. Arilena me ke qmendur me zerin tuaj brilant

  Yll DervishiYll DervishiΠριν 7 ημέρες
  • Greetings from Greece❤️‍🔥

   hen kohen koΠριν 5 ημέρες
 • Sa e bukur kjo makina e studio xhimit

  Strange BrawlerStrange BrawlerΠριν 7 ημέρες
 • Arilena e ka zerin unique . Kenga shum e bukur🔥🔥

  ND BogdanovicND BogdanovicΠριν 7 ημέρες
 • keng futja karin ska me kuptim as kenga as kurvat

  Emilio CassiniEmilio CassiniΠριν 8 ημέρες
 • Sikur te ishte Don Gjoni ne vend noizit super keng do ishte

  Cheef TopCheef TopΠριν 8 ημέρες
 • 👐

  Ermal Krasniqi 10 KrasniqiErmal Krasniqi 10 KrasniqiΠριν 8 ημέρες
 • Futja kote meqe skishim ca nxirnim

  Benard LimajBenard LimajΠριν 8 ημέρες
 • Nrml qe eshte keng e bkr se ka ven dore ylli ❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘

  🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶Πριν 8 ημέρες
 • Bravo shum e bukur

  Enkel VeizajEnkel VeizajΠριν 8 ημέρες
 • New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' 👉 grhome.info/bin/baeqcaKbp86pqWk/b-nteo

  Best SongsBest SongsΠριν 8 ημέρες
 • Levizjet skenine on Top,teksti on Top,video on Top per ksi kong kem nevoj

  Ali PajazitiAli PajazitiΠριν 8 ημέρες
 • Ndfuscujjvjvjvu iy cuiffhbyfifjvjjfe

  Rudina LlojkoRudina LlojkoΠριν 8 ημέρες
 • DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

  Victoria MillerVictoria MillerΠριν 8 ημέρες
  • Wtf

   Fabio BFabio BΠριν 6 ημέρες
 • Arilena Ara eshte kengetarja me potencialin me te madh dhe interesant ne Shqiperi.ka nje kontroll shume te mire te notave dhe te kjo kenge lundron ne nota te larta me ze kumbues,dhe per mendimin tim te kjo kenge ka pasur nevoje per nje shoqerues me ze te vecante dhe pak te ashper, te ngurte,qe zerit dhe notave te larta te Arilenes ti shtonte nje vazhdimesi lartesie ndryshe.Noizy nuk i ka dhene dot me te miren ksaj kenge per mendimin tim,me gjithe respektin.megjithate urime.

  illyrien Arberiaillyrien ArberiaΠριν 8 ημέρες
  • Noyzi shok ka rrymen e tij

   Enea DociEnea DociΠριν 5 ημέρες
 • Did you take the sound from singer DINO MERLIN?!?!?

  Ana EngelAna EngelΠριν 8 ημέρες
 • I am a killer i will kill yall belive that

  Ridon KolaRidon KolaΠριν 8 ημέρες
 • Ju pafsha ne zjarrrr edhe ato qe ju paguajn ju

  Ridon KolaRidon KolaΠριν 8 ημέρες
 • Arilena edhe 💯⚡💯⚡💯💗💗💗

  🇦🇱Albania🇦🇱AlbaniaΠριν 8 ημέρες
 • Her voice is iconic and her beauty is pure !!

  aswer huioaswer huioΠριν 8 ημέρες
  • Nje dive e vertet zeri juaj briland

   hen kohen koΠριν 5 ημέρες
 • bravo Arilena .You' re a star .❤️❤️❤️❤️ .Hey Noizy super as always.

  lili ocolili ocoΠριν 9 ημέρες
 • 🇮🇹☀️🇦🇱

  ItalianEagle🦅ItalianEagle🦅Πριν 9 ημέρες
 • Shum keng e mir ndoshta 300 her deri tash e ndegjova ndodh edhe 400 her edhe prap nuk muj ta ndal s ndegjuari suksese jeni yje gjdo her shum shum suksese oj loqkat shqiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋

  Lejla LejlaLejla LejlaΠριν 9 ημέρες
  • Pa lidhje te koke ti gjelozija t myti qysh po shihet plaq jarabi hhhh 👎🏻👎🏻👎🏻

   Lejla LejlaLejla LejlaΠριν 8 ημέρες
  • Se di palidhje kenge

   aswer huioaswer huioΠριν 8 ημέρες
 • Big ap noyzi arilena

  Gezim OGezim OΠριν 9 ημέρες
 • O Nojzy ta dishe ti qe fansja jote eshte brezi tret . Te lumte Edhe Arinela na jepe adrenaline...

  shshs shshsshshs shshsΠριν 9 ημέρες
 • Super kenge bravoooo 💥💥🇦🇱🇦🇱

  Erisa VilaErisa VilaΠριν 9 ημέρες
 • Her voice is iconic and her beauty is pure !!

  Bora CeciBora CeciΠριν 9 ημέρες
 • Arine +Noozy jeni super sja arrrine njeri jeni Tritole Kushe ja ka inati te plasin se jeni ne maje bravo Nooozy

  shshs shshsshshs shshsΠριν 9 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Persida HoPersida HoΠριν 9 ημέρες
 • Ariela perfekt 🌷

  Asti Der großeAsti Der großeΠριν 9 ημέρες
 • Noizy

  Duda NoizyyDuda NoizyyΠριν 9 ημέρες
 • Noizyt sja mer dot njeri venin e pare 💪💪💪

  Asti Der großeAsti Der großeΠριν 9 ημέρες
 • zdi pse keta personat ne videoclip krejt po doken si kaastro zizo .......

  Qëndrim GashiQëndrim GashiΠριν 9 ημέρες
 • Sa e mir arilenaaa🥰🥰

  Lule HatijaLule HatijaΠριν 9 ημέρες
 • Noizy❤🔥👑 Arilena❤🔥👑

  Artjola laho Artjola lahoArtjola laho Artjola lahoΠριν 9 ημέρες
 • Se di palidhje kenge

  M. MorinaM. MorinaΠριν 9 ημέρες
 • High level song.Speechless

  Florida HaskajFlorida HaskajΠριν 9 ημέρες
 • Kushe Mendon ndryshe juakane inatin se juarrrine

  shshs shshsshshs shshsΠριν 9 ημέρες
 • KENGA JUAJ HIT BOTERORE BRAVO ME KENGEN TENDE BEJME PUNE ME KENGEN TENTE NE GATIM ME KENGEN TUAJ NE GHUME SUPER. SUPER JU LUMTE O DIAMATE E VERTETE ...... KUSHE MENDON DRYYYYYSHE JUA KANE IIIIIIIIINATINNNNNNN OK

  shshs shshsshshs shshsΠριν 9 ημέρες
 • Arinele ty fansat te duannn beje kenge se je yylle lali edhe ne tbrezi tret je dive me plote energhi bravooo

  shshs shshsshshs shshsΠριν 9 ημέρες
 • NOOOJY FANSAT TY STE HEDHIN POSHT EDHE ARINELE JENI SUPER STAREEEEE TE MOMENTIT ... OK OK YLLLA

  shshs shshsshshs shshsΠριν 9 ημέρες