Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Κατεβάστε

προβολές
4,380,944

Σχόλια

 • Ik qi mo ti t'ja ash mutin mato Lakes tii 🤣

  Eneda GogoliEneda GogoliΠριν ημέρα
 • Gjigand dhe gjigand do te mbetet.

  Samuel HoxhajSamuel HoxhajΠριν ημέρα
 • Po ik o kar po ti nlonder smun shkosh se trrasin mrem me giith noizyn i paske msu ti me bo rrep ik o kar ti me dit me bo rrep kishe pas suskes po ske per ata e ke lan rrepin vrks. Edhe ato 30 vet qe thu gjysa prej 30 vetve ikun vrap sa nin armen po ca kar grupi jeni ju kur tka ardh Don.P te lokali i shokut ske pas ca karin me i bo ik o kar flu gjum sje per kyt sport ti je per me peshku 🎣. From 🇬🇧

  Albanian GAlbanian GΠριν 2 ημέρες
 • Bravo denis nje dis si ky qe ke bo tani i ke masakru qe te gjith repwrat

  Andrea HysenllatiAndrea HysenllatiΠριν 3 ημέρες
 • Bravo sazani times je

  Alban ElizaAlban ElizaΠριν 3 ημέρες
 • o varikars moterqim fisqim ca sha ti mer mamseks o moterqim po hb ta perdhuno plaken edhe mktren

  LYRICS-MILILYRICS-MILIΠριν 3 ημέρες
 • Je i math

  Vasil TafaVasil TafaΠριν 3 ημέρες
 • E dogji 😈😎😎

  Qerime GjuziQerime GjuziΠριν 4 ημέρες
 • Adolf varrosi

  James BrackenJames BrackenΠριν 5 ημέρες
 • Qr edhe muziken e vjedhur. Se ska kapacitet i shkreti me e bo vet

  Albania SpeaksAlbania SpeaksΠριν 5 ημέρες
 • Noizy eshte me I fort se varrodi

  brisilda mukabrisilda mukaΠριν 5 ημέρες
 • bret je ne kenge👑👑👑

  Nestio NestiNestio NestiΠριν 6 ημέρες
 • 2:11😂😂😂😂😂varros je KING si Noizy❤❤❤👑👑👑💜💜

  TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤Πριν 6 ημέρες
 • A re lumt te goja o varrosi se na kan car trapin legenat

  Dj army Army djDj army Army djΠριν 6 ημέρες
 • P0p11

  Juve JuventusJuve JuventusΠριν 7 ημέρες
 • sa bukur e ka then ate pjesen e fundit beni dis si pornostaret qe e marin ne goj eshte legjend respekte.

  Tafil CelaTafil CelaΠριν 7 ημέρες
 • shiqyr u mor njoni me don gjonin

  DRAGON GAMINGDRAGON GAMINGΠριν 8 ημέρες
 • Big varrosi

  Vini OfficialVini OfficialΠριν 9 ημέρες
 • Here from ROMANIA !!

  Andrei PetreAndrei PetreΠριν 9 ημέρες
 • Bravo nuk merzitem duke te dgju gjith diten.. e ke qpare 😂😂😂🙋‍♀️

  Caka KlaudiaCaka KlaudiaΠριν 9 ημέρες
 • BIG MATOLALE

  FREE FIREE MATEO LEOFREE FIREE MATEO LEOΠριν 9 ημέρες
 • Shum lart

  Saimir CanakuSaimir CanakuΠριν 9 ημέρες
 • Varrosi big nona si gjithmonë ❤️

  Sehire ZekajSehire ZekajΠριν 10 ημέρες
 • 😂😂😂😂😂 n angli shpulla t hynin tani bo dis ktyne ti . Ik ik n london

  CR7 FANS2021CR7 FANS2021Πριν 10 ημέρες
 • qifsha motrat n'pidh

  Behlul QorriBehlul QorriΠριν 10 ημέρες
 • Bellissima sta canzone 👍

  vato locovato locoΠριν 10 ημέρες
 • BURRELSI ON TOP 🇦🇱

  EriEriΠριν 10 ημέρες
 • Bravo geng super 💪💪💪💪

  Malka TafilMalka TafilΠριν 11 ημέρες
 • I ke qr 💪❤️

  Chiaua ChiauaChiaua ChiauaΠριν 11 ημέρες
 • Luan

  gery gerygery geryΠριν 11 ημέρες
 • 🦁

  gery gerygery geryΠριν 11 ημέρες
 • melodia originale eshte i 2pac hit em up

  lojra merkalojra merkaΠριν 11 ημέρες
 • Saher tshof ma kujton kur ken tut vra BS HAHAHAHAHAHAHAHAHAH amo nejse me ransi tash mir je e shpetove ♥️

  Riad IbishiRiad IbishiΠριν 12 ημέρες
 • VARROSI: O ZIN CA OSHT NJE GJE E KUQE QE SHKON LART E POSHT? NOIZY:SE DI. VARROS: DOMATJA NE ANSHENSOR.

  ALBANIA ALBANIA WINERALBANIA ALBANIA WINERΠριν 12 ημέρες
 • fakju otr👿👿👿👿👿👿👿👿

  Alvaro BashoAlvaro BashoΠριν 12 ημέρες
 • Super Varrosi Bravo

  Endrit ShehuEndrit ShehuΠριν 13 ημέρες
 • Muzika e kenges se varrosit esht e vjedh nga kenga 2 pac hit em up

  Shehaj ShehajShehaj ShehajΠριν 13 ημέρες
  • Jo mo ropt

   Varrosi OTRVarrosi OTRΠριν 13 ημέρες
  • @Riflo Salmo 2 pac po vete 8 vite qe e ka nxjer youtubi si keng

   Shehaj ShehajShehaj ShehajΠριν 13 ημέρες
  • 2 pac e ka vjedh nga varrosi 🤦‍♂️

   Riflo SalmoRiflo SalmoΠριν 13 ημέρες
 • Muzika e 2Pac hit em up

  Alberto AlbeAlberto AlbeΠριν 14 ημέρες
 • Dhe pse ka 3 muj un e ka degju dit per dit me ka fiksu fare

  Jurgen HysenbelliJurgen HysenbelliΠριν 14 ημέρες
 • Suoer

  LorencLorencΠριν 15 ημέρες
 • varrosi pidh some ska njeri ti dali tek per tek

  Aleksander KaniAleksander KaniΠριν 15 ημέρες
 • 2pac left the chat Kopje qia muotrren nga kanga 2pac-ut "HIT EM UP"

  Porsche PorschePorsche PorscheΠριν 15 ημέρες
 • Bukur si dis

  Ergus NelaErgus NelaΠριν 16 ημέρες
 • ka mall robi me hap komentet se thojn krejt nese bon like zoti te rujt a muneni me mos e bo mo se na keni qa bythen

  JUST KINGJUST KINGΠριν 16 ημέρες
 • Bravo

  Nikolin KovaciNikolin KovaciΠριν 16 ημέρες
 • je ma i miri OTR KINK 👑👑👑👑👑

  Bledi MemaBledi MemaΠριν 17 ημέρες
 • Bravo

  duatatakojduatatakojΠριν 17 ημέρες
 • DISS DON XHONIT JA KE BA RROT KARI E E SI SDOLI DON XHONI TA QIJ MOTREN TE RRAF TEK E TEK MOR BYTHQIR

  Papare FreePapare FreeΠριν 17 ημέρες
 • Pa majt hater ene krah, dissi mo i fort shqiptar, ka dellin e shkolles vjeter, hallall, rrespekte, hit🏆

  achilles dachilles dΠριν 18 ημέρες
 • 2- Pac , gabim i madh te pershtatesh Hitem Up

  isuf brahoisuf brahoΠριν 18 ημέρες
 • Do mandatin ti?🇦🇱🤣😂🤣😂

  Emine LikaEmine LikaΠριν 18 ημέρες
 • Denis I Madh je bro beat I 2 Pac bravo Lila je Nishi ke OTR

  duatatakojduatatakojΠριν 18 ημέρες
  • Denis aka Varrosi

   duatatakojduatatakojΠριν 18 ημέρες
 • Kur ta thojn mbiemrin duket si me te thon me honksh m...n🤣🤣🤣🤣

  Hysen ShabaniHysen ShabaniΠριν 19 ημέρες
 • Ik ore kalbësirë ku u bëre ti me kënduar ok ore barbon nuk të vjen turp që këndon vetëm llafe të të pista këto fjalë thuaje prindërve të tuaj gjelbësir

  Bulqiza Foto VideoBulqiza Foto VideoΠριν 19 ημέρες
 • Kush e ngjon kte Muzik ala

  Uriah-FikutUriah-FikutΠριν 19 ημέρες
 • O un jam xhoni blec menxe se ja ngova varrosit

  Nurijete MemediNurijete MemediΠριν 19 ημέρες
 • 3:13 (UCK)

  Kejdi MuratiKejdi MuratiΠριν 19 ημέρες
 • Varosi ma i miri i repit

  duli bandaduli bandaΠριν 19 ημέρες
 • Kam ngju diss ama ky i qr o plak Shkurt e Shqip 'pa fjal'

  LaDiLaDiΠριν 20 ημέρες
 • Jam fansi Stresit por ky diss m'pelqen shum roptt

  JOQ JULIJOQ JULIΠριν 20 ημέρες
 • Noizy - NJEHER E MIR Varrosi - Flamma Stresi - Po foli i fundit

  JOQ JULIJOQ JULIΠριν 20 ημέρες
 • Otr

  shahe imerajshahe imerajΠριν 21 ημέρα
 • Nah son u suck 😂

  ARI XARI XΠριν 21 ημέρα
 • Mo ik mor rrot kari se na cat karin na u bote te bajatshem sikur keni vetem ju kar apo fame sguxon neriu me ven me kenge ne publik se vetem duke shajtur njeri tjetrin ngelet ju qifsha gjithe mar rreperat Shqiptar gjithe me vari karin se tjetri ngelet tu u shajt me none e familje phuuu rrac mo e poshter ne Shqiptaret paskena qen e shajm boten ne se rreperi qe esht rreper me fame nuk shan non bab moter e familje po rrin ate livel ku esht e nuk meret me kalamaj po me burra fame si e gjithe bota keng perkushtime kalumes vuajtjes dashuris prejetimit dhe familjes na cat karin vetem duke shajtur ne muzik na u bajatet ngjon vetem qifsha ropt qifsha motren qifsha npill jo po te qifsha una tani ty ne goj rrot kari ti dhe londra jote shko fshi na i banjo anej karuc se nuk guxo njeriu me venur muziken e juaj tvi zore o plako se lat nom lale.qrp!

  Adriano BerishaAdriano BerishaΠριν 21 ημέρα
 • Big Big Big Big kjo ishte thjesht vula fundit respect bro !!!!

  ALBANIAALBANIAΠριν 21 ημέρα
 • i ka qi ropt hahahahaha

  Kris NakoKris NakoΠριν 21 ημέρα
 • Ha mut ha i rru lesht Stresit ti o gabel kosove pabuks

  Claudia StephanClaudia StephanΠριν 22 ημέρες
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  TAYNA & NOIZY❤TAYNA & NOIZY❤Πριν 22 ημέρες
 • Dissi ma ifort i koherave tashmes

  ipafajshmi Ziipafajshmi ZiΠριν 22 ημέρες
 • Ooo eki kall krejt OTR

  Gun 187Gun 187Πριν 23 ημέρες
 • BIG VARRO

  BOSÎÍ LukaaaBOSÎÍ LukaaaΠριν 23 ημέρες
 • Beat 2 pac hit em up e ke kopju

  Aida VashakuAida VashakuΠριν 23 ημέρες
 • 👍👍

  bone subcribebone subcribeΠριν 24 ημέρες
 • Me pak fjale @varrosi mos.! Se te fik. ska tjeter e din vet ti 😉

  Killa_ Akrep1Killa_ Akrep1Πριν 24 ημέρες
 • Ik o bol

  Saimir PalushiSaimir PalushiΠριν 24 ημέρες
 • Bravo diss don xhonit

  Luis BardhaLuis BardhaΠριν 24 ημέρες
 • Shperthej si tritoli kur i gjuj kto rreshta Fillestart e rakut dun mu shty me mjeshtra 💣💣💣

  Mc EGiMc EGiΠριν 24 ημέρες
 • VARROSI KING SUPER DIS KUSH ME MU

  Velind TozajVelind TozajΠριν 24 ημέρες
 • noyzi komandant varrosi yll

  FFJockesFFJockesΠριν 24 ημέρες
 • Bisha 🙈🙈

  Rambo0012Rambo0012Πριν 25 ημέρες
 • Xhoni I ka ma të forta

  Nurijete MemediNurijete MemediΠριν 25 ημέρες
 • O otrja jeni nona per dis

  Nurijete MemediNurijete MemediΠριν 25 ημέρες
 • Fallco komplet 😂😂 Matolale ia bani 8 me 2 kti grupit me kurva me 0 stabilitet

  EL007ELEL007ELΠριν 26 ημέρες
 • Gjithmone me vllaznin A thu se jam prej Shkodre? I veshum me t’zeza A thu u ktheva prej mortje E kom rrepin e shnetshem Pa asnje lloj simptome Pse m’thirrin Varrosi S’merrem me lloj lloj kufome Kapish o bish, nivel tjeter boti I lind per ket pune Shume e thjeshte a kupto ti Moti n’ket rrep e kurre se ndrrova stilin Rep original, ta masakroj ma t’mirin Rim per rim e rresht per rresht Ti vej n’rresht krejt Super bim e pim se e kena rrit vet Intelekt pa fakultet per ket rrep mbret T’fort n’emision t’rruni lesht n’realitet E ai si duket Michelin logo Se gje dot karin me i ra me dore kur shef porno I duket vetja t’shkretit si BIG Del e fol per femra, hala pidh s’ka qi Kaq e patet kurva, boll ju durova Me “Knej ka Londra” me bo rrep ju msova Me “3PM” ca asht video ju tregova Me “30 vete” 30 here ju parakalova Fuck them, fuck them I’m screaming “Fuck them” Nese s’eshte I zinit, ke i imi po kapen Tu dal ti bo diss lloj lloj moterkeci Me ti pre 100 here me brisk, me ti la me uje deti I pllam permbi toke i thu vetes burre kot Se qaty ku une pshurri, ti munesh me bo not I re pishman me ne, e u kape me t’Prishtines Po asnje s’ta rrasi mor kokrra e viktimes Demek ti i fort, demek ti je G Demek ti bo domin, demek ty s’ta ni Po ti bo t’fortin kot, sa per me ra n’sy Nuk e bone Dorentinen, Doruntina t’boni ty Kto nuk jane rob, kto jane Instagramsa Kto jane me i shtyp, jo me i shpetu ambulanca Vemendje dashesa, si karadashet Vec fjale kot, asnjonit s’ja ma t’perballet Ndoshta je trim po ke zemren e fuksit Shkon rri me tjetrin se t’pelqen jeta luksit Si bon ai pse mos ta bosh dhe ti Po ca do bosh kur n’sken del interesi E ti tjetri ke lek, po t’pelqe fama Ke qejf me ra n’sy, me tregu se je nona Me ta var naj njona se vet sun i kapesh Ju s’jeni shok, keni interes t’perbashket Ja dhe ca rrjeshta per ket si i shkelem buken Ti s’ke pas me honger ne barkun ta mushem Ore ku je sa i eger Habadaba n’mikrofon Hajde rruma, m’fal ruma se se thu dot RR C’jane kto muhabete gagaci lalit Vec rrena tu fol, tu i ra me grushta karit N’koken tane me bo be hala njeri s’kam ngju Kush ta futi prasin byth, si je tu fluturu T’kam thene ke talent, m’the t’inspiroj per rrap Po ti nuk je gangster, qaty e dhive krejt Pse nuk fol drejt, po del si kurvat tu rrejt Kur the s’jam OTR qaty z’bone perpjet Do mandatin ti, hajde merre e di venin Hajde merrma n’goj se mandat ja kam vu emrin Sa per dijeni e kam shpin midis Londre E verteta, me qera jeto familja jote S’kam dash me t’bo diss se t’kam pas si vlla Pa t’pas hak, as hile dole cunat tu i sha Thjesht na tregove se je kokrra e bythqimit Asnjehere Paulo Dybala s’bohet legjende si Maldini E ti kokrra palles si rri tu trash zonin “Hey Makarena”, s’po trem asnjonin Dumb mother fucka trego ku e ke hallin Hajde kur dush, si t’dush ta caj ballin Sun ma ul moralin asnji nga ju o dhjaksa Anal, juve ju pelqen ka mrapa Pederasta, ju rraf me shapka Then I have one of my bitches me ju shkel me taka My team so big, duket si ushtri Malli bardh kalo ka Mali i Zi Ti je drogaxhi, nuk shet drog o G Ma i mire se ti une jam dore me ni Fuckin’ prostituta menut se u tutem Tani t’gjen bir e t’futen se e mushen kupen Jeni t’mirepritur kur t’doni e dini rrugen Lagja 13, Plazh, Death City Durres Jeni uje poshte ures, keni sjelljen e kurves Me ju kap me ju gjujt n’lum me numru gurt n’fund t’hurdhes Boll ja rrujtet zhurmes, hajde rruni ket timin E ti dordolec mas koke merito cekicin Vet u hongri bytha, m’qitet jashte kontrolli Tani hypni ktu, shifni Stambollin Pussy ke vec fjale si puna fjalorit Se ke qi profesoreshen, ja ke marr n’goj profesorit Tu bo kokrren e horrit, kokrra e morrit Kshu bohet rrepi, kokrra barbonit Vdiq Pop Smoke, krejt tu vjedh stilin e Diorit Po Big Varrosi t’varros midis oborrit Shperthej si tritoli kur i gjuj kto rreshta Fillestart e karit dun mu shty me mjeshtra Hajde na e rruni, s’kenj nevoje per ftesa Kush pelqen muziken tuj, n’vesh ju pjerdhsha Hajde thuma n’fytyre leje instagramin Pabuks dy kilsh dukesh si grafi spitali Shume e vertete, Varrosi gju per peshk Po ti je ai krimbi si kam me vu n’grep Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin [Outro]: Mos u nal beata, fuck it I go Acapella Se hala skam maru pune me kto baxhella Leje ca u thote goja, tregoni ca u thote zemra Pranaj s’dilni perpara se ju bje zemra ke themra Si va merr menja me u shty me legjenda Apo per fame e shitni dhe bythen o legena S’ka si t’jeni ju kur ka luan per hijena Fuck it po e mylli, apo ti them dhe 4 t’lehta Si gjak neper vena my flow pa instrumenta Ju shti neper barrela, sa here si gjuj rrjeshta S’kena kundershtar e jo ma konkurrenta Ju jeni per momentin, nuk jeni per monumenta Tani dilni beni dissa llaka llaka Si ato pornstaret kur e morin n’goj Kaq kisha une, Naten

  Kadriu____ eKadriu____ eΠριν 26 ημέρες
 • O varros jam ai cuni qe te takova dje massive

  klodi sejkoklodi sejkoΠριν 26 ημέρες
 • Sa palidhje 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Naim HalilajNaim HalilajΠριν 27 ημέρες
 • 4m ωιεγζ

  AVG MORDERAVG MORDERΠριν 27 ημέρες
 • Disi ma i bukur qe pas disit te unikatilit kta tjert jan vk

  lorenzo lorenzolorenzo lorenzoΠριν 28 ημέρες
 • Haha ja ke fut e gjith ve hahahaha

  Tani StafukaTani StafukaΠριν 28 ημέρες
 • Finem ft varrosi Mos more fam prej mandatit😆😆😆

  KPT BOYKPT BOYΠριν 28 ημέρες
 • super diss bravo

  Klajdi RrasaKlajdi RrasaΠριν 28 ημέρες
 • sa mire je boo ketyre o varros ,,haha ky po qe eshte diss

  Deni MucaDeni MucaΠριν 28 ημέρες
 • REAL VARROSI🇦🇱

  Ervin AllushajErvin AllushajΠριν 29 ημέρες
 • Big varrosi kaq vite do jeton big varrosi 😉🇦🇱😎

  itskillitskillΠριν 29 ημέρες
 • O plak sa e ke dhjedh kongen e tupakt 100%

  pro1 pro1pro1 pro1Πριν 29 ημέρες
  • @usernotfound me hongsh karin

   pro1 pro1pro1 pro1Πριν 11 ημέρες
  • Tqift ropt

   usernotfoundusernotfoundΠριν 12 ημέρες
 • Ti qifaha ropt ngoj Qe poma Shan Donxhonin o kar 👊👊👊🖕🖕🖕🖕

  Naim HalilajNaim HalilajΠριν 29 ημέρες
 • Hit Em up 2 🤯😎

  Zinio zinZinio zinΠριν 29 ημέρες
 • HIT EEM UP !!!!!!!!!!

  Doggy DogDoggy DogΠριν 29 ημέρες
 • Je i madh e ke djeg ketu

  Filomena SinisiFilomena SinisiΠριν μήνα
 • Big varrosi

  For StreetFor StreetΠριν μήνα