Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

Κατεβάστε

προβολές
1,125,682

Σχόλια

 • ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceCupaNgaVlora

  Aurela GaceAurela GaceΠριν 13 ημέρες
  • Ti s njeh moshë ,as në këngë,as në paraqitje skenik 🔥🔥🔥

   Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng MacokuΠριν 7 ημέρες
  • Bravo 💖💥❤

   Leda AmzLeda AmzΠριν 7 ημέρες
  • 👏👏🙌🙌🙌👏👏🔥🔥🔥👏👏🙌❤️👏

   dusha avdiudusha avdiuΠριν 7 ημέρες
  • Cupat e Vlores beni nje per cupat e Beratit 🌟🌟🌟🌟

   Egla KamperiEgla KamperiΠριν 7 ημέρες
  • Lela gjerdanii diamantit te vlores eshte imbushur me Perla por te kete me shume aq me mire vlonjatet e thurin dhe e stolisin vet gjerdanii sepse Jane te kenges bejtes dhe te humoritme keto gjerash e ushqejne shpirtin une te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Ty dhe familjes tende resppekte NGA VLORA

   Aldo VloreAldo VloreΠριν 8 ημέρες
 • Ull bote a dukt

  Agim PetoshatiAgim PetoshatiΠριν 8 ώρες
 • Ne te gjithe kete video clip fragmenti me pikant eshte refreni dyte Eja zemero/ thuaj sa me do Ja thote me shume seriozitet sikur eshte ky momenti propozimit te pare 🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏je e madhe lela ,fantastike

  Artur ZenelajArtur ZenelajΠριν 9 ώρες
 • E eger!

  Linda TrojaLinda TrojaΠριν 13 ώρες
 • Shum keng e bukur si fjalet por dhe ritmi I musikes 🥳🤩🥳🤩😍

  Βουλα ΧανηΒουλα ΧανηΠριν 17 ώρες
 • E dua shume Eshte unike

  Gim ZenaGim ZenaΠριν 18 ώρες
 • Ne Vlore e ka bere e Klipin Je yll o Aurela te kendofte zemra o Mretereshe.❤❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👰

  Klejdi JonuzajKlejdi JonuzajΠριν 18 ώρες
 • Jan vertet cupat e vlores si magnet ..nese njeh vajz nga vlora se haron me ter jeten ..jam nga tjeter qytet po si vlonjatet ska

  Saimir HasanajSaimir HasanajΠριν ημέρα
 • Cupat i kemi nga korca, motrat na vlora 😂😂😂

  Orian BerishaOrian BerishaΠριν ημέρα
 • kjo femer osht div jam kon nshqipni ne vlor kur ka knu live sosht normal

  Luis ZeqiriLuis ZeqiriΠριν ημέρα
 • O ti gace mos bej si sexy si gomar mashkull je..je kengetare qe degjoesh me vesh jo me sy mos u perdridh kot si keto shurat qe degjohen vtm me sy!!!!!!

  Edison LikaEdison LikaΠριν ημέρα
 • e vajze na kenaqe je e pa arritshe e gjithanshme bravo

  Sofi BrahimsulajSofi BrahimsulajΠριν ημέρα
 • Je si shpirt ti te ben ti harrosh hallet

  FF CRÆZFF CRÆZΠριν ημέρα
 • kengetarja me e mire ne shqiperi 🇦🇱🇦🇱kenge shum e bukur🥰🥰

  Elikseva AhmetiElikseva AhmetiΠριν 2 ημέρες
 • Bravo ❤⚘⚘

  Mjaftime LashiMjaftime LashiΠριν 2 ημέρες
 • Kenga me shum kuptime hit i vitit, DIVA SHQIPRARE zjarrrrrr Aurela.

  Manuela GjeciManuela GjeciΠριν 2 ημέρες
 • 🤯🤯🤯👍👍 Flak flak AURELA

  Pi Active UserPi Active UserΠριν 2 ημέρες
 • E cfare ka Jennifer Lopez me shume se ty?

  8087 Minka8087 MinkaΠριν 2 ημέρες
 • Aurela : je qetesia e zemrave tona , nuk merzitemi kurre me ty flori , na jep motiv per jeten ,Respekte pa kufi , zoti te rujt me gjith cke 💎🌎🌟🌞💫🧿🥰👸🙏

  Esma LarushkuEsma LarushkuΠριν 2 ημέρες
 • Bravo yll ti te kenaq me kengt qe nxier.

  Lela KalemiLela KalemiΠριν 2 ημέρες
 • Po ca te te them,,,, je zjarr❤️

  dcoog anmldcoog anmlΠριν 2 ημέρες
 • Bravo 👏👏👏👏👏👍👍👍

  Novruz FaskoNovruz FaskoΠριν 3 ημέρες
 • Superrrr👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃

  Roza HasaniRoza HasaniΠριν 3 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

  Alma HamzajAlma HamzajΠριν 3 ημέρες
 • Ti je motivim o Aurel. Cme bere,me lodhe duke u tundure shkundur.

  Bona HoxhaBona HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • I vure flaken detit ,,,cupa cupa e pi me kupa superrrrrrrrrrr

  Suzana GjiniSuzana GjiniΠριν 3 ημέρες
 • Zeri me i bukur i te gjitha koherave 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  Kataleja BalaKataleja BalaΠριν 3 ημέρες
 • Unike e pazavensueshme ⭐

  Valbona BallaValbona BallaΠριν 3 ημέρες
 • The Queen

  FLORJAN FLORJON 19TCFLORJAN FLORJON 19TCΠριν 3 ημέρες
 • Bravo Aurela. Kenga shqipe e paster la lezet.

  Esmeralda SaliEsmeralda SaliΠριν 3 ημέρες
 • Te kendofte zemra gjithmon !Aurela e bekuar qofsh💝💝🎉🎉😍😍🎊🎊

  Vlora VloraVlora VloraΠριν 3 ημέρες
 • Diqe🔥🔥arela

  Savina LeskajSavina LeskajΠριν 3 ημέρες
 • ❤❤🌊🌊🌊🌊🔥🔥🔥🔥🔥

  Savina LeskajSavina LeskajΠριν 3 ημέρες
 • Yll Aurela .si gjithmon gjeni.ju uroj lumturi pa fund ❤❤

  seeni gztyseeni gztyΠριν 3 ημέρες
 • AURELA ZJARRRRRR👑NA KENAQE SHPIRTIN❤SUKSESE🌠

  Elton BuziElton BuziΠριν 3 ημέρες
  • Muzika superrr

   dcoog anmldcoog anmlΠριν 2 ημέρες
 • Fortune 👌🏻🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Mira KalajMira KalajΠριν 3 ημέρες
 • Shume.kenge.e Bukur

  Niko DemiriNiko DemiriΠριν 3 ημέρες
 • I pershendes gjith çupat vlonjate 🥳 nje vella nga kosova

  Enver EnverEnver EnverΠριν 4 ημέρες
 • Super 👍👍👍👍👍 kenge.

  Luci GrekuLuci GrekuΠριν 4 ημέρες
 • ZJARRrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  eda edaeda edaΠριν 4 ημέρες
 • Ca zëri

  JULI LABOTIJULI LABOTIΠριν 4 ημέρες
 • Ske shoqe te dyte Aurela asnje skrahasohet me ty, krenare per ty, pershendetje nga Greqia

  Migena XhajiMigena XhajiΠριν 4 ημέρες
 • Cfare pin me kupa cupa nga vlora??

  LiaLiaΠριν 4 ημέρες
 • Ylli i kenges shqipe, te kendoft zemra

  Avni HLAvni HLΠριν 5 ημέρες
 • O té kendofte zemra je si. Yll Aurela

  Renata KamamiRenata KamamiΠριν 5 ημέρες
 • bravo

  AlbanoAlbanoΠριν 5 ημέρες
 • Vullkan eshte

  VjollcaVjollcaΠριν 5 ημέρες
 • Super ❤️

  alma dajcajalma dajcajΠριν 5 ημέρες
 • Je e madhe Aurela 👏👏👏

  Rozina LlucaRozina LlucaΠριν 5 ημέρες
 • Muzika superrr

  Aaaa AaaaAaaa AaaaΠριν 5 ημέρες
 • Thash per nje moment qe nuk do e puthje burrin.Mgjth shume pak nje puthje.Je me e mira Aurela.

  elton stamielton stamiΠριν 5 ημέρες
 • Mos vdeksh kurre o Aurela Gace... Zeri jot dhe kenget e tua,ma bejne diten time me te bukur dhe besome.. dita ime eshte sketerre. Je super njeri dhe super kengetare... Te perqafoj me mall nga larg.

  Floriano QatoFloriano QatoΠριν 5 ημέρες
  • Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

   seeni gztyseeni gztyΠριν 3 ημέρες
  • Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

   sehhi vootysehhi vootyΠριν 5 ημέρες
 • 👑👑

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Bashke me dy princeshat

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Super kenge,ti rrezaton gjithmone por t vleresoj se ke ba pjese t vidios edhe mat dashtunin tan.Zoti ju bekofte.❤❤❤❤

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Knaqesi me ju pa,paqi jeten e g jate te dy si çift.👑👑❤❤💋💋🙏🙏👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Paqi njeni tjetrin

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Por edhe ai asht me fat me ty.

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Aurela je me fat qe ke nje djal aq te mire si Skejdi

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.Πριν 5 ημέρες
 • Sa herë e dëgjoj, më ngjan Lela e tërbuar në kuptimin e bukur .🔥🔥🔥

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng MacokuΠριν 5 ημέρες
 • Bravo Aurela ke alamet burri, je me shume fat.

  Fairy KaitlynFairy KaitlynΠριν 6 ημέρες
 • Aurela eshte perveluar, nuk ka uje per ta shuar.

  Dimitris KodDimitris KodΠριν 6 ημέρες
 • Si gjithmonë vullkan 🔥🔥🔥🔥🔥

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng MacokuΠριν 6 ημέρες
 • Aurela bej duet me Alban Skenderaj Te lutem Nese se keni bezdi beni like qe ta shohe Aurela ju lutem

  Supertoys SupertoysSupertoys SupertoysΠριν 6 ημέρες
 • Yll i Muzikes Shqiptare 🔥❤️💎

  arifi arifiarifi arifiΠριν 6 ημέρες
 • Super Aurela je idhulli i mamit tim se dhe ajo eshte nga vlora ❤❤🔥🔥🔥

  Ana AnnnaAna AnnnaΠριν 6 ημέρες
 • Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

  Kledi HysaKledi HysaΠριν 6 ημέρες
 • 🥂🔥

  Plug WrldPlug WrldΠριν 6 ημέρες
 • Bravo je krenaria e Vlores

  Lamaj KlodianaLamaj KlodianaΠριν 6 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟

  kamila xhezokamila xhezoΠριν 6 ημέρες
 • Hallall moj çupë e Vlorës

  Bardha ZhurdaBardha ZhurdaΠριν 6 ημέρες
 • Jeni te dy number one

  Ilir RapushiIlir RapushiΠριν 6 ημέρες
 • Arukela mami ime te pelqen ty

  Zezi XhihaniZezi XhihaniΠριν 6 ημέρες
 • Mashallah mos ju pafte syri keq kurre🥰

  Nadia FejzullariNadia FejzullariΠριν 6 ημέρες
 • 🇦🇱🙏❤️Performancaa e 🌸Shkelqyerrr 🌸Ylli i muzikess ❤️E Madhjaaa 🌼Aurela Gaceee 🌸Ju lumteee 🌷Suksesee 🌷

  Diana TelegrafiDiana TelegrafiΠριν 7 ημέρες
 • Bravoooo super adrenalin kjo muzik

  Aqif KapllaniAqif KapllaniΠριν 7 ημέρες
 • 💝❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  I AlidemiI AlidemiΠριν 7 ημέρες
 • Aurela je yll

  Ushqime Tradicionale dhe të ShijshmeUshqime Tradicionale dhe të ShijshmeΠριν 7 ημέρες
 • E ke qar këngën, 👏👏❤️

  Suzana ImajSuzana ImajΠριν 7 ημέρες
 • Kengetarja ime e preferuar 👍👍

  Super LogooSuper LogooΠριν 7 ημέρες
 • Vlonjate o vlla jo shaka,😉😍😍😍🥰🥰🥰😘😘

  Alda AzizajAlda AzizajΠριν 7 ημέρες
 • Struga ❤

  dauti dautidauti dautiΠριν 7 ημέρες
 • O Zoot sa energjike qe esht kjo bravooo 👌👌

  ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Googleένας χρήστης του Google ένας χρήστης του GoogleΠριν 7 ημέρες
 • Moj cupa nga Vlora... Po E ke qare moj... Po ty te Don E gjithe bota moj

  Dhurata MacingoDhurata MacingoΠριν 7 ημέρες
 • Diva Shqiptare😗😍😗😍

  Nadia FezullauNadia FezullauΠριν 7 ημέρες
 • Zjarr Aurela ! 😍

  kolim jonekolim joneΠριν 7 ημέρες
 • 🔥🔥👏👏😍

  albana ristanialbana ristaniΠριν 7 ημέρες
 • ❤❤

  Arnaldo VeliajArnaldo VeliajΠριν 7 ημέρες
 • 😂😂😂

  xhina 007xhina 007Πριν 7 ημέρες
 • Super Kengetare je Aurela 💥💥💥❤

  Irena HoxhaIrena HoxhaΠριν 7 ημέρες
 • Te lumt goja

  Lena MemushajLena MemushajΠριν 7 ημέρες
 • Diva e shqipris kjo osht

  Shqipni EtnikeShqipni EtnikeΠριν 7 ημέρες
 • A te falte zoti na vlonjateve na jep peshe dhe krenari mos e harro vloren Ne me ty jemi ne vende te pare urime

  Alex GjyshiAlex GjyshiΠριν 7 ημέρες
 • Shprehja “ cupa nga Vlora” do ngelet legjende fale Legjendes AG.

  Leonida IsufajLeonida IsufajΠριν 7 ημέρες
 • Mbreteresha e VLORES ❤❤❤❤🔊🔊🔊🎶🎶🎶🎶JE E PA ARRITSHME fansi jot 👃👃👃👃👃

  Zenel MetushaiZenel MetushaiΠριν 7 ημέρες
 • Bravo shum e bukur kenga ❤🌹

  Leda AmzLeda AmzΠριν 7 ημέρες
 • Brava Aurela!!! Super!! Krenare ne, qe jemi nga Vlora! Te lumte goja!!!❤❤❤

  Kela MalileKela MalileΠριν 7 ημέρες
 • 🧡💛🖤🤍💚❤

  Elisabeta SeitiElisabeta SeitiΠριν 7 ημέρες
 • Forza aurela te duam shume

  Elisabeta SeitiElisabeta SeitiΠριν 7 ημέρες
 • Aurela te adhuroj shumeeeeee!!un jam nje cupe nga vlora si ti!!tani kam nje familie te madhe dhe te bukur !!kam kenduar dhe un shume ishte enderra ime!!po ne ate kohe nuk ishin rruget te hapura per ne dhe ngeli ne sirtar enderra ime!!ti je nje thesar i bukur nga vlora

  Elisabeta SeitiElisabeta SeitiΠριν 7 ημέρες