Lumi B ft Xhensila - Prit pak

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


Κατεβάστε

προβολές
9,900,409

Σχόλια

 • Ha

  Gaya BudoyanGaya BudoyanΠριν 11 ώρες
 • shumë e bukur kënga xhensila je super

  Ejlyl28 B097Ejlyl28 B097Πριν 15 ώρες
 • Kenga me e shpifur kjo eshte

  Etleva ShabaniEtleva ShabaniΠριν 16 ώρες
 • Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

  shani yanshani yanΠριν 16 ώρες
 • Un tani pres imitimin e Olsit kshu si eshte vesh kjo do dali super klip 😂😂😂

  Ersila cekaErsila cekaΠριν 18 ώρες
 • super

  ahmed Soummarahmed SoummarΠριν ημέρα
 • Nov ozt a bucor

  fatbardh rosafatbardh rosaΠριν ημέρα
 • Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

  RumeysaRumeysaΠριν ημέρα
  • @shani yan 😂😂

   RumeysaRumeysaΠριν 14 ώρες
  • sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

   shani yanshani yanΠριν 16 ώρες
 • E

  elena xhikaelena xhikaΠριν ημέρα
 • Futuni ndonje makiato per qefin tuj lumi b

  Dionisis KycykuDionisis KycykuΠριν ημέρα
 • Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

  Dorjan AhmetajDorjan AhmetajΠριν ημέρα
 • Skandallll!!!!

  Merkaj DorinaMerkaj DorinaΠριν ημέρα
 • Albanskenderaj

  Mr7ElkingMr7ElkingΠριν 2 ημέρες
 • Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

  Arjana TankuArjana TankuΠριν 2 ημέρες
 • Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

  Teodora NdoniTeodora NdoniΠριν 2 ημέρες
  • se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

   dolimi jotoodolimi jotooΠριν 2 ημέρες
 • Kjo esther musical me e more ne bote

  Gerti ShefteliaGerti ShefteliaΠριν 2 ημέρες
 • Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

  KOSTIKA LIKOLLARIKOSTIKA LIKOLLARIΠριν 2 ημέρες
 • Oj

  Semira GjureciSemira GjureciΠριν 3 ημέρες
  • 😂😂😂😂

   Semira GjureciSemira GjureciΠριν 3 ημέρες
 • sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

  serry ciokserry ciokΠριν 4 ημέρες
 • Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

  MAYAMAYAΠριν 4 ημέρες
 • Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

  Brikena HasaniBrikena HasaniΠριν 5 ημέρες
 • Sa femer e peshtirt

  Florinda LisajFlorinda LisajΠριν 5 ημέρες
  • 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   serry ciokserry ciokΠριν 4 ημέρες
 • Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

  mikoy huiomikoy huioΠριν 5 ημέρες
 • Urime te dyve xhensila dhe lumi b

  Klevis FejzolliKlevis FejzolliΠριν 5 ημέρες
 • ❤️❤️❤️

  Nari CaniNari CaniΠριν 5 ημέρες
 • grhome.info/too/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ.html

  Mensur Kadriu ( Official 2020 )Mensur Kadriu ( Official 2020 )Πριν 5 ημέρες
 • Super hit , suksese

  elena xhikaelena xhikaΠριν 6 ημέρες
  • Yje 😙😙😙

   mikoy huiomikoy huioΠριν 5 ημέρες
 • Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

  Elsa Renis MatiasElsa Renis MatiasΠριν 6 ημέρες
 • Kenge e bukur

  amarildo Bozaamarildo BozaΠριν 6 ημέρες
 • Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

  besadurresbesadurresΠριν 6 ημέρες
 • 🎧🎧

  Georgina’s VlogGeorgina’s VlogΠριν 6 ημέρες
 • Mua me pëlqen shume

  Ervis LamceErvis LamceΠριν 6 ημέρες
 • Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

  QazimiQazimiΠριν 6 ημέρες
 • 🔥

  πTIMπTIMΠριν 6 ημέρες
 • 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  wil sonwil sonΠριν 7 ημέρες
 • Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

  Rosetta MorosiniRosetta MorosiniΠριν 7 ημέρες
 • 00

  lea amblea ambΠριν 7 ημέρες
 • Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

  anxhelka🍫💫anxhelka🍫💫Πριν 7 ημέρες
 • This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

  Daniyal ADaniyal AΠριν 7 ημέρες
 • Yje 😙😙😙

  Alkena KenaAlkena KenaΠριν 7 ημέρες
 • Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

  Shkelzen XeniShkelzen XeniΠριν 7 ημέρες
 • Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

  LucidDreaming XLucidDreaming XΠριν 7 ημέρες
 • Lum Likja qe të ka 😂

  blue beachblue beachΠριν 7 ημέρες
 • Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

  Klea GugaKlea GugaΠριν 8 ημέρες
  • A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissΠριν 3 ημέρες
 • Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

  Miranda FurrariMiranda FurrariΠριν 8 ημέρες
 • 🇦🇱🇽🇰🎤👏

  Adelina kuqiAdelina kuqiΠριν 8 ημέρες
 • Super hit ❤❤❤

  Anila DurresAnila DurresΠριν 8 ημέρες
  • Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

   bodoti qwiubodoti qwiuΠριν 6 ημέρες
 • Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

  Ritvan RrapiRitvan RrapiΠριν 8 ημέρες
 • Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

  Z. A.DZ. A.DΠριν 8 ημέρες
 • محلا هالصوت

  Allawi SAllawi SΠριν 8 ημέρες
 • 2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

  Xhevdet BerishaXhevdet BerishaΠριν 9 ημέρες
 • O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

  e be bΠριν 9 ημέρες
 • O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

  najfi bushinajfi bushiΠριν 9 ημέρες
 • Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

  Shahir QerimiShahir QerimiΠριν 9 ημέρες
 • Wow🤍

  ♡︎GRE♡︎♡︎GRE♡︎Πριν 9 ημέρες
 • Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

  Tuk TukTuk TukΠριν 9 ημέρες
 • Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

  Heart LoveHeart LoveΠριν 9 ημέρες
 • Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

  irsa liciirsa liciΠριν 9 ημέρες
 • Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

  Lucky RollLucky RollΠριν 9 ημέρες
 • Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

  aswer huioaswer huioΠριν 9 ημέρες
  • sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

   CassieCassieΠριν 8 ημέρες
 • Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

  xhani ibershimixhani ibershimiΠριν 9 ημέρες
 • Bravo je shume bukur hit super

  Nadire LikaNadire LikaΠριν 10 ημέρες
 • Skena e rihannes

  mirseda cekanimirseda cekaniΠριν 10 ημέρες
 • Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

  ShimaStudioShimaStudioΠριν 10 ημέρες
 • Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

  Romina KoreRomina KoreΠριν 10 ημέρες
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

  orgita shejiorgita shejiΠριν 10 ημέρες
 • Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

  *noemimerdani**noemimerdani*Πριν 10 ημέρες
 • U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

  Gentiana HushiGentiana HushiΠριν 10 ημέρες
  • Ka ardh mire kohet e fundit 😅

   JuvezJuvezΠριν 3 ώρες
 • 💞💞

  ΣούΣούΠριν 10 ημέρες
 • 😍😘😗😙😚🤩

  Sara NurellariSara NurellariΠριν 10 ημέρες
 • Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

  Klea BaciKlea BaciΠριν 10 ημέρες
 • A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

  Gazmend SulaGazmend SulaΠριν 10 ημέρες
 • nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏

  gangg gangggangg ganggΠριν 10 ημέρες
 • 😀😀sa bkr🙂🙂keni dal

  Adela FeratiAdela FeratiΠριν 10 ημέρες
 • ❤❤❤❤❤❤

  MariljaMariljaΠριν 11 ημέρες
 • Po kjo sapo shkon e ben zerin dhe me shume autotune . Mos flasim per bythet se esht be mod fryrja

  minij hooiminij hooiΠριν 11 ημέρες
  • I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

   aswer huioaswer huioΠριν 11 ημέρες
 • 🔥 Killed it

  Vali RedzepiVali RedzepiΠριν 11 ημέρες
 • Qenkan Bio domatet e Bes Kallakut shi sa e ka ber bythen Xhensila 🤣🤣🤣

  D. BD. BΠριν 12 ημέρες
 • Super👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍💋💋💋💋💋💋👋👋👋👋👋

  Maksim ZabrodinMaksim ZabrodinΠριν 12 ημέρες
 • 👍👍👍👍

  Alketa BufiAlketa BufiΠριν 12 ημέρες
  • Shum bukur kenga hiti i veres 2021

   minij hooiminij hooiΠριν 11 ημέρες
 • 😴

  Arjol TabakuArjol TabakuΠριν 12 ημέρες
 • Sa fallco eshte kjo vajz 🤮

  Gentian PlepiGentian PlepiΠριν 12 ημέρες
 • ÀààÀ

  Fitnete BaraFitnete BaraΠριν 12 ημέρες
 • À

  Fitnete BaraFitnete BaraΠριν 12 ημέρες
 • Shum Bukur , po shkelqen xheni ❤️

  Dabei DabiDabei DabiΠριν 12 ημέρες
 • Bythet i ke top Po zerin lesht 👎👎👎

  Landi ArapajLandi ArapajΠριν 12 ημέρες
 • PALIDHJE QVAR VIDEO 😞😞 A KINI MORE JU FAMILE CNCNCNCN

  Annita NitaAnnita NitaΠριν 13 ημέρες
 • 📉

  Anna VeliAnna VeliΠριν 13 ημέρες
 • I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

  Maksim ZabrodinMaksim ZabrodinΠριν 13 ημέρες
 • Super👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💖✊✊✊✊✊💕💕💕💕💕💕👏👏👏👏👏💪💪💪💪💪💞💞💞💞💞💓💓💓💓💓💓

  Maksim ZabrodinMaksim ZabrodinΠριν 13 ημέρες
 • Shum bukur kenga hiti i veres 2021

  ALB&LENAALB&LENAΠριν 13 ημέρες
 • 8ioll0 va

  Aurora FashoAurora FashoΠριν 13 ημέρες
 • Xhensila🥰👸 like Ana lleshi😅🤣🤣 comment

  Kujtim MuratiKujtim MuratiΠριν 13 ημέρες
  • Xhensila si gjithmon 🥰🥰🥰🥰

   Kujtim MuratiKujtim MuratiΠριν 13 ημέρες
 • Super hit bravo xhensila

  Filxharie GashiFilxharie GashiΠριν 13 ημέρες
 • niceee❤❤

  lyrics song🎶🎶lyrics song🎶🎶Πριν 13 ημέρες
 • O zot cfar zeri xhensila yll ma e mira 💗

  Arsen CokuArsen CokuΠριν 13 ημέρες
 • grhome.info/bin/fqLaopGrj752moo/b-nteo

  FLORDIFLORDIΠριν 13 ημέρες
 • Cfare fati kishte pas ai Bes Karllaku!

  namesurname86namesurname86Πριν 13 ημέρες