Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Κατεβάστε

προβολές
1,151,389

Σχόλια

 • Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  Ervis MyqelefiErvis MyqelefiΠριν 9 ημέρες
  • 11111111111111111

   Joel AjasllariJoel AjasllariΠριν 13 ώρες
  • super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

   te dua shpirtte dua shpirtΠριν ημέρα
  • super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

   te dua shpirtte dua shpirtΠριν ημέρα
  • 😂

   F. SADJAF. SADJAΠριν 5 ημέρες
  • shm e vertet

   unknown 19unknown 19Πριν 6 ημέρες
 • 🔥🔥❤❤

  DorianaDorianaΠριν 4 ώρες
 • Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

  Zecrom YtZecrom YtΠριν 6 ώρες
 • Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

  Nertila ShetaNertila ShetaΠριν 7 ώρες
 • Wwwaaaawwwwwww

  Nertila ShetaNertila ShetaΠριν 7 ώρες
 • Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

  lorenc cakulorenc cakuΠριν 8 ώρες
 • Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  zafiris zafiriszafiris zafirisΠριν 9 ώρες
 • Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

  Anisa GeriAnisa GeriΠριν 10 ώρες
 • Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

  Brunilda TefaBrunilda TefaΠριν 10 ώρες
 • Super kenge bravo super duet hit hit

  Florenc HodiFlorenc HodiΠριν 13 ώρες
 • thjesht te mrekullueshem😘😘

  lu lulu luΠριν 13 ώρες
 • 👌👏👏👏💃

  anonimanonimΠριν 14 ώρες
 • Super kenge bravo 🥰🥰

  Arsen StojkuArsen StojkuΠριν 16 ώρες
 • Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

  ami lami lΠριν 17 ώρες
 • ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

  ami lami lΠριν 17 ώρες
 • Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

  Monica KojtariMonica KojtariΠριν 18 ώρες
 • O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

  shpresa Odei Dahen Kamil konjashpresa Odei Dahen Kamil konjaΠριν ημέρα
 • Shume kenge e bukur

  Juljana MetajJuljana MetajΠριν ημέρα
 • ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

  Ejona kajoEjona kajoΠριν ημέρα
 • Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

  Dj NikollaDj NikollaΠριν ημέρα
 • 😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

  Ela MyrtezaEla MyrtezaΠριν ημέρα
 • 😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

  Ela MyrtezaEla MyrtezaΠριν ημέρα
 • 😢😢

  Kledi UkuKledi UkuΠριν ημέρα
 • Ke ze briland sukses

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissΠριν ημέρα
 • Gorgeous song love you guys 💞

  Lira ShabajLira ShabajΠριν 2 ημέρες
 • Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

  Denisa DhanaDenisa DhanaΠριν 2 ημέρες
  • Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissΠριν ημέρα
 • Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

  Riklejda MecajRiklejda MecajΠριν 2 ημέρες
 • Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

  Ani EniAni EniΠριν 2 ημέρες
 • Super 👏👏

  floreta hakramafloreta hakramaΠριν 2 ημέρες
 • Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

  arlinda nastoarlinda nastoΠριν 2 ημέρες
 • Ckemi

  Ilda GjuraIlda GjuraΠριν 2 ημέρες
 • Hahahah

  Ilda GjuraIlda GjuraΠριν 2 ημέρες
 • Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

  cleast 67cleast 67Πριν 2 ημέρες
 • Super

  OJ NUBEOJ NUBEΠριν 2 ημέρες
 • Iyiu

  Liza GjoniLiza GjoniΠριν 2 ημέρες
 • O yjeee 💥💥👌👌

  alketa gjataalketa gjataΠριν 2 ημέρες
 • Ke ze briland sukses

  koiun dwrrukoiun dwrruΠριν 3 ημέρες
 • Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

  Erinda PodaErinda PodaΠριν 3 ημέρες
 • Super keng 💖

  Ela VloreEla VloreΠριν 3 ημέρες
  • bukur

   koiun dwrrukoiun dwrruΠριν 3 ημέρες
 • Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

  Ani AniAni AniΠριν 3 ημέρες
 • Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

  Majlinda FerhatiMajlinda FerhatiΠριν 3 ημέρες
 • Bravo sa bukur 👏👏👏👏

  Nurie ThomoNurie ThomoΠριν 3 ημέρες
 • Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

  Danjela BarolliDanjela BarolliΠριν 3 ημέρες
 • Muzik tallava

  Jam IlireJam IlireΠριν 3 ημέρες
 • A good duet. Bravo

  Artush DjartushArtush DjartushΠριν 3 ημέρες
 • Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

  Emiona BiciEmiona BiciΠριν 3 ημέρες
  • Anila

   chding zuurechding zuureΠριν 3 ημέρες
 • Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

  Emanuela ManiEmanuela ManiΠριν 3 ημέρες
 • Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

  Malvina NazerajMalvina NazerajΠριν 3 ημέρες
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

  Anjeza aliki alice sioreAnjeza aliki alice sioreΠριν 3 ημέρες
 • ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

  Николай ГочевНиколай ГочевΠριν 3 ημέρες
 • Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

  ARTI ZakaARTI ZakaΠριν 3 ημέρες
 • Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

  kristjana gjergjikristjana gjergjiΠριν 3 ημέρες
 • Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

  Jesica JesicaJesica JesicaΠριν 3 ημέρες
 • bukur

  Gea ToliGea ToliΠριν 3 ημέρες
 • Ich libe sises lied

  Ariana RamadaniAriana RamadaniΠριν 3 ημέρες
 • Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

  Ilir MuharremiIlir MuharremiΠριν 3 ημέρες
 • Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

  Alba musaAlba musaΠριν 3 ημέρες
 • Bravo

  Best Papi chuloBest Papi chuloΠριν 3 ημέρες
 • Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

  Nila NilaNila NilaΠριν 3 ημέρες
 • Perfekt urime

  Gentjan PlakuGentjan PlakuΠριν 3 ημέρες
 • Anila

  fredi ladifredi ladiΠριν 4 ημέρες
 • supper

  ahmed Soummarahmed SoummarΠριν 4 ημέρες
 • Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

  LOVE ALBLOVE ALBΠριν 4 ημέρες
 • ❤️❤️

  XhuljoXhuljoΠριν 4 ημέρες
 • Ca jan kto budalliqe

  Arlind TafaArlind TafaΠριν 4 ημέρες
 • Frumoasă melodia

  Alin CocăuAlin CocăuΠριν 4 ημέρες
 • Muzik e bukur bravo

  ea gamesplayea gamesplayΠριν 4 ημέρες
 • Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

  Bledi KorceBledi KorceΠριν 4 ημέρες
 • Suksese kudo ju pjek zeri shum

  Dashnor SpahoDashnor SpahoΠριν 4 ημέρες
 • Shum keng e bukur

  Ava MucaAva MucaΠριν 4 ημέρες
 • Ke ze briland sukses

  gtoss chddygtoss chddyΠριν 4 ημέρες
 • Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

  DonDonΠριν 4 ημέρες
 • Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

  Dorina HadhidriDorina HadhidriΠριν 4 ημέρες
  • Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

   gtoss chddygtoss chddyΠριν 4 ημέρες
 • sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

  katykatyΠριν 4 ημέρες
 • Bukur shume

  Spartak HyseniSpartak HyseniΠριν 4 ημέρες
 • E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Paulo KikoPaulo KikoΠριν 4 ημέρες
 • Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

  SILVER43562SILVER43562Πριν 4 ημέρες
 • Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super

  Blerina DedaBlerina DedaΠριν 4 ημέρες
 • Shume kenge e mire! ❤️

  dueeh nyyudueeh nyyuΠριν 4 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  leonard likaleonard likaΠριν 4 ημέρες
 • O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj

  Kostadina mylliKostadina mylliΠριν 5 ημέρες
  • Anila Perl.

   dueeh nyyudueeh nyyuΠριν 4 ημέρες
 • Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz. Altini,depertues ne zemer. Te dy alternim mrekullish !

  Jemmy LalaJemmy LalaΠριν 5 ημέρες
 • Suksese ze i embel kenge prefekte

  Ida QerimIda QerimΠριν 5 ημέρες
 • Super kng😍

  Marjana GjergjiMarjana GjergjiΠριν 5 ημέρες
 • E kujt nuk mungon zeri i anila mimanit ❤️❤️

  kristian ndokakristian ndokaΠριν 5 ημέρες
  • Po te te dgjosh zerat..e ktyre artistëve harron gjithcka. Jan te dy si shpirt..💋

   Marsela BeqirajMarsela BeqirajΠριν 4 ημέρες
  • Ze I bukur

   Sel sofia MurriziSel sofia MurriziΠριν 5 ημέρες
 • Kenge fantastike kombinim perfekt zera sh te vecante me nje timber unik te dy

  Marsela Marsia SheqerkaMarsela Marsia SheqerkaΠριν 5 ημέρες
 • Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

  Ersi AliuErsi AliuΠριν 5 ημέρες
 • Bravo

  Natasha GuliNatasha GuliΠριν 5 ημέρες
 • Sa keng e bukur kjo super keng ❤️❤️

  Emiliano StarovaEmiliano StarovaΠριν 5 ημέρες
 • Anila mimani ska tjeter bravo

  Dashnor SpahoDashnor SpahoΠριν 5 ημέρες
 • hahhh super keng romune 😂😂😂😂 kenga e letty bene bene 😜😜😜 bravo altini 😂😂😂

  qesh pa limite loti vuqesh pa limite loti vuΠριν 5 ημέρες
 • Suksese na knaqet me.kto kenge te bukura 😍😍😍

  bssni touirbssni touirΠριν 5 ημέρες
 • Super 🔥🔥

  Suada BerdufiSuada BerdufiΠριν 5 ημέρες
 • 😍😍😍😍

  gloria gjecigloria gjeciΠριν 5 ημέρες
 • Prap ne shenje qellon Anila. Je ne albumin Tim te preferuar.

  Al ClimaAl ClimaΠριν 5 ημέρες
 • Anila Perl.

  ITRE FFITRE FFΠριν 5 ημέρες
 • O zot sa bukur qar kange speciale..anila sa e mir je..e amle ashtu siq ke zanin

  bb4live interbb4live interΠριν 5 ημέρες
 • Super super suksese julumt goja e super klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹👌👌👌❤️❤️❤️

  lupo Manarolupo ManaroΠριν 6 ημέρες
 • 👏👏👏👏

  Bledar TuziBledar TuziΠριν 6 ημέρες